به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار سید علی‌اکبر حسینی در گفتگو با خبرنگار صبح توس گفت: روز قدس روز فریاد آزادی‌خواهی امت اسلام از چنگال ظلم و ستم استکبار است،روز قدس روز وحدت و همدلی امت اسلام است.

وی با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) بیام داشت: حضرت امام خمینی(ره)روز قدس را به نماد استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و ستم در جهان تبدیل کردند، امام راحل(ره)به‌عنوان بزرگ منادی عزت اسلام و مسلمین با اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز قدس زمینه بیداری امت اسلام را فراهم کرد.

حسینی گفت: در این مدت تمام تلاش رسانه‌های صهیونیستی و غربی بر این بود که تا بیداری اسلامی را به انحراف کشیده و زمینه فراموشی موضوع فلسطین این آرمان بزرگ جهان اسلام را فراهم نمایند.

وی افزود: اگر امروز با تشکیل گروهک‌های تروریستی با نام‌های اسلامی در منطقه و جهان بر پیکر اسلام زخمی را ایجاد می‌کنند برای به فراموشی سپردن درد و غم فلسطین این پاره تن اسلام است تا امنیت رژیم صهیونیستی را تأمین کنند.

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور گفت: در وضعیت حساس کنونی که با شکل‌گیری مثلث شوم شیطان بزرگ آمریکا،رژیم صهیونیستی و شیطان‌پرستان که حیات و ممات حکومت‌های قبیله‌ای خود را در اطاعت از شیطان می‌بینند نیاز به هوشیاری . بصیرت بیشتر است.

وی بیان داشت: مردم همیشه درصحنه و ولایت مدار نیشابور همگان با مردم ایران اسلامی و همه ملل آزادیخواه جهان در روز قدس با فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل و آل سعود ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی اجازه نخواهند داد آرمان آزادی قدس شریف رنگ ببازد.

انتهای پیام/