به گزارش صبح توس؛، اولین جلسه مجمع یاران انقلاب با حضور اعضای این مجمع در حسینیه علی ابن موسی الرضا(ع) بردسکن برگزار شد.

 

در این جلسه حجت الاسلام زارعی، مدیر حوزه علمیه بردسکن و  از اعضای هسته مرکزی مجمع ضمن بیان اهداف تشکل یاران انقلاب، عنوان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اتحاد و انسجام نیروهای ارزشی انقلاب اسلامی این مجمع تشکیل و افراد انقلابی و دلسوزان به نظام مقدس جمهوری اسلامی به صورت داوطلبانه در این مجمع عضو  و به فعالیت خواهند پرداخت.

 

وی اظهارداشت: حضور پر شور نیروهای انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری باعث شد تا این تفکر در نیروهای انقلابی پدید آید که با حفظ انسجام نسبت به پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی تلاش کنند، البته فعالیت مجمع یاران در زمان انتخابات محدود نخواهد بود و در همه عرصه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در صحنه حاضر بوده و به فعالیت میپردازند.

 

زارعی گفت: مجمع یاران انقلاب وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست و همه افراد انقلابی با هر توان و تخصص میتوانند در این مجمع حضور داشته باشند و پیش بینی میشود که در بردسکن 24 هزار نفر به عضویت این مجمع درآیند و به فعالیت بپردازند.

انتهای پیام/