به گزارش خبرنگار صبح توس؛ احمد شافعي، معاون فرماندار تربت جام ظهر امروز درجلسه هماهنگي راهپيمايي روز جهاني قدس که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: همه امکانات اداري شهرستان مهياي برگزاري هر چه باشکوه تر راهپيمايي روز جهاني قدس با حضور گسترده قشرهاي مختلف مردم شيعه و اهل سنت در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان در اين شهرستان است.

 

وی با بیان این نکته که بيداري اسلامي عاملی در جهت نابودی اسرائیل است، افزود: راهپيمايي امسال باید با رنگ وبوي بيشتري برگزار شود تا چهره نفاق که با رويکرد جديدي به ميدان آمده، نابود وخنثي شود.

 

شافعی تصريح کرد: منافقين بدتر از داعش هستند وشناساندن چهره منافقين وظيفه مسئولان است که با بازخواني جنايات منافقين در دهه شست می‌تواند آن اتفاقات را به نسل هاي بعدي انتقال دهد.

 

معاون فرماندار تربت جام با اشاره به نگاه بلند امام خمینی (ره) بیان داشت: روز جهانی قدس ابتکار حضرت امام(ره) به نماد وحدت و استقامت تبدیل شده و یک روح تازه در مقاومت مردم فلسطین و آزادی خواهان جهان دمیده است.

 

وی خاطرنشان کرد: راهپيمايي روز قدس در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ساعت 10 صبح از محل ميدان شهدا تا ميدان ولي عصر(ع) تربت جام برگزار مي شود.


انتهای پیام/