هاجر چنارانی، نماینده شهرستان‌های نیشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار  صبح توس؛ از تذکر کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس‌کل بانک مرکزی در خصوص موسسه مالی و اعتباری کاسپین، خبر داد.

 

وی ادامه داد: به همراه 25 نفر از نماینده‌های مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی خواستار رسیدگی به اوضاع نامساعد موسسه مالی و اعتباری کاسپین شدند.

 

چنارانی گفت: این تذکر که به امضاء 26 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است؛ آن‌ها خواستار بازگشت فوری مطالبات و تعیین تکلیف سپرده‌گذاران و بخصوص سپرده‌گذارانی که بعد از اعطای مجوز بانک مرکزی به این موسسه اقدام به سپرده‌گذاری کرده‌اند، شده است.

 

لازم به ذکر است؛ سپرده‌گذاران موسسه کاسپین طی روزهای اخیر با تجمعات مکرر خواهان رسیدگی فوری مسئولین به سپرده‌های آنان بودند، در شهرستان نیشابور سپرده‌گذارن موسسه مالی و اعتباری کاسپین با تجمعات خیابانی و شکستن شیشه‌های این موسسه خواستار بازگشت فوری سپرده‌های خویش بودند.

 

همچنین خشم مردم از وعده انتخاباتی رئیس‌جمهور است که هنگام انتخابات قول مساعدت برای حل مشکلات این موسسه مالی و اعتباری را داده بود که بعد از انتخابات به فراموشی سپرده‌شد.

 

 

انتهای پیام/