به گزارش صبح توس؛ سرگرد پاسدار احمد ناصری موحد فرمانده سپاه جوین ، جایگاه کنونی انقلاب اسلامی را مدیون اندیشه های بلند امام راحل(ره) دانست و اظهار داشت: اخلاص، ایمان به خداوند ، تعهد به فرامین دین مبین اسلام و  باور و تکیه به مردم ، رمز ماندگاری و جاودانه بودن همیشگی امام خمینی (ره) است.

 

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی امام (ره)، گفت: مبارزه با ظلم و کوتاه کردن دست ظالمان از سر ملت‌های مظلوم از مهمترین ویژگی‌های شخصیتی امام(ره) بود.

 

فرمانده سپاه جوین تصریح کرد: امام خمینی (ره) در جریان مبارزه با رژیم طاغوت پرچم اسلام ناب محمدی (ص) را برافراشت و نظامی را بر پایه آموزه های اسلام ناب بنا نهاد.

 

ناصری موحد بر ضرورت پیروی از سیره امام راحل در جامعه تاکید کرد وبیان داشت: مقام معظم رهبری به عنوان رهبری فرزانه، به خوبی توانسته اند راه امام را ادامه دهند .

 

وی یادآورشد: امام راحل(ره) طلایه دار اندیشه استکبارستیزی بود و مقام معظم رهبری با قدرت و درایت راه نورانی امام راحل عظیم الشان (ره) را ادامه می دهند.

 

فرمانده سپاه جوین در پایان با اشاره به قیام ۱۵ خرداد گفت:  شهدای ۱۵ خرداد شهدای پیشگام انقلاب اسلامی بودند و در پیروز شدن نهضت اسلامی نقش موثری ایفا کردند.

 

انتهای پیام/