مجتبی موهبتی، فرمانده انتظامی شهرستان جغتای در گفت و گو خبرنگار صبح توس؛ از دستگیری دو سارق مسلح در روستای زرقان از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: شب گذشته چهار تن از اهالی روستای زرقان پس از مراجعه به کلانتری جغتای مدعی شدند دو فرد مسلح که چهره خودشان را پوشانده بودند پس از تهدید به وسیله یک کلت کمری، یک قبضه تفنگ شکاری تک لول و همچنین یک عدد شمشیر در کوههای اطراف این روستا، وسایل همراه آنها را به سرقت برده و از تمام مراحل تهدید و سرقت خود فیلمبرداری کرد ه اند.

 

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، یک تیم از ماموران تحت نظارت مستقیم فرماندهی انتظامی شهرستان سریعا وارد عمل شده و به منطقه اعزام شدند.

 

موهبتی خاطرنشان کرد: دقت و سرعت عمل نیروهای انتظامی اعزام شده باعث شد تا یکی از سارقین مسلح که جوانی ۲۳ ساله است در زمانی کمتر از شش ساعت در حین فرار از شهرستان جغتای دستگیر و در نهایت او یک قبضه شمشیر کشف شد.

 

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده ابتدا منکر هر گونه ارتکاب به سرقت مسلحانه شد اما پس از رویارویی با مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کرده و همدستش که عموی وی می باشد را به ماموران پلیس معرفی کرد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان جغتای در پایان گفت: سارق دیگر نیز که ۳۳ سال سن دارد در ادامه و با استفاده از یک عملیات غافلگیرانه پلیس به دام افتاد و در بازرسی از منزل محل سکونت آنها یک قبضه سلاح شکاری تک لول، دو دستگاه تلفن همراه و سایر و سایل متعلق به شاکیان کشف و ضبط شد.

 

انتهای پیام/