به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شجاع با بیان این خبر ابراز کرد: کارگاه‌های مهدالرضای آستان مقدس رضوی در ماه پرخیر و برکت رمضان برنامه‌های متنوعی را ویژه کودکان 5 تا 8 سال در رواق حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می‌کند.
وی با بیان اینکه این کارگاه‌ها در ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 9 تا 18:30 میزبان زائران خردسال حرم مطهر رضوی خواهد بود، ابراز کرد: 252 مربی قرآنی در این کارگاه‌ها برنامه‌های مختلفی همچون «نیایش‌های رمضان»، «بیان احکام ماه مبارک رمضان»، «آموزش نماز و وضو»، «رنگ آمیزی»، «کاردستی» و «بیان قصه‌های معصومین و ماه مبارک رمضان» ویژه زائران خردسال برگزار می‌کنند.
حجت الاسلام شجاع اجرای شعر و سرود با موضوعات بهار قرآن، سلام رمضان، قصه‌های امام‌شناسی و حفظ سوره‌های کوچک قرآن با معنی و شعر را از دیگر برنامه‌های کارگاه‌های مهدالرضا(ع) در ایام ماه مبارک رمضان دانست.
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی با بیان اینکه ﻛﺎرﮔﺎه‌های مهدالرﺿﺎ(ع) فرصت‌های مناسبی ﺑﺮای ﻓﺮاﮔﯿﺮی ﻣﻌﺎرف دﯾﻨﯽ و ﻗﺮآﻧﯽ برای ﻛﻮدﻛﺎن فراهم می‌کنند، بیان کرد: خانواده‌ها می‌توانند با سپردن فرزندان خود به این کارگاه‌ها با آسایش خاطر به زیارت پرداخته و از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی متنوع حرم مطهر رضوی در این ایام همچون محافل قرآنی، ختم تلاوت نور، کارگاه‌های تدبر و ... بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/