به گزارش صبح توس؛ به نقل از تسنیم، مهدی روزبهان با اعلام این خبر که مسابقات دوچرخه‌سواری کشورهای مسلمان در مشهد برگزار می‌شود، اظهار کرد: هدف‌گذاری هیئت دوچرخه سواری خراسان‌رضوی در سال 966 برگزاری مسابقات رنکینگ استان در چهار رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان است.

 

وی تصریح کرد: مسابقات رنکینگ استان برای آقایان و بانوان برگزار می‌شود که رشته‌های تعیین شده برای آقایان رشته‌های سرعت،  استقامت، کوهستان و تریال و برای بانوان رشته سرعت را خواهیم داشت.

 

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان‌رضوی گفت: تقویم برنامه‌های سال 96 را تهیه کرده و بر اساس آن در سال جاری پیش خواهیم رفت و مسابقات رنکینگ استان را بعد از ماه رمضان از تیر ماه پیگیری خواهیم کرد.

 

روزبهان اظهار داشت: علاوه بر محمد دانشور که از خراسان‌رضوی به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شود، نصرآبادی دیگر ورزشکار خراسانی نیز در اردوهای تیم ملی حضور دارد. همچنین افسانه سجادی از مربیان استان به عنوان کمک مربی تیم ملی معرفی شده و هم‌اکنون برای گذراندن کلاس‌های مربیگری در کره است.

 

وی خاطرنشان کرد: اقدامات اولیه برای برگزاری بازی‌های بین‌المللی با حضور کشورهای مسلمان را انجام داده و برای پرداخت جایزه به دنبال اسپانسر بوده تا شاهد برگزاری این مسابقات در مهر و آبان 96 در مشهد باشیم.

انتهای پیام/