هاجر چنارانی، نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه در گفت وگو با خبرنگارصبح توس، در خصوص ترمیم آسفالت جاده باغرود به عنوان یک جاده گردشگری که مورد استفاده اکثر شهروندان قرار می‌گیرد، گفت: محور جاده باغرود از محورهای اصلی است که مردم نیشابور بیشترین اوقات فراغت خود را در این مسیر به پیاده روی و تفریح می‌گذرانند و تقریبا 37 سال است که این محور روکش کلی نشده بود.

 

وی ادامه داد: با توجه به توریستی بودن جاده باغرود مردم درخواست‌های زیادی در خصوص ترمیم آسفالت این منطقه داشتند و به همین دلیل به دنبال ترمیم کلی روکش آسفالت این محور بودیم تا همشهریان بتوانند در کنار خانواده به آسودگی به تفریح بپردازند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با پی گیری‌های متوالی اعتبارات مناسبی را جهت ترمیم این محور از وزارت راه و شهرسازی جذب کردیم تا در فاصله زمانی بسیار کوتاهی این محور ترمیم و قابل استفاده عموم همشهریان شود.

 

وی افزود: محور باغرود جزء دغدغه‌های اصلی مردم شهرستان محسوب می‌شد که بسیار سریع مورد بهره برداری قرار گرفت و بدنبال حل فوری سایر مشکلات شهری در شهرستان‌های نیشابور و فیروزه هستم که همانا رضایت مردم رضایت پروردگار است.

 

چنارانی با اشاره به حادثه خیز بودن این محور، گفت: متأسفانه در محور باغرود شاهد تصادفات دلخراش بسیاری بودیم که با این ترمیم شاهد کاهش سوانح رانندگی خواهیم بود.

 

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دنیا در حال حرکت به سمت اقتصاد توریست محور است و محور باغرود به عنوان یک محور توریستی مورد توجه ویژه مردم قرار دارد و به همین دلیل تلاش کردیم تا این پروژه در کمتر از یک ماه به بهره برداری برسد تا ثابت کنیم که جز با عمل و پی گیری بی‌وقفه نمی‌توان حقوق مردم عزیزمان را احقاق کرد.

 

در ادامه مفیدی، رئیس اداره حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور گفت: محور تفریحی- توریستی باغرود ترمیم حدود 11 کیلومتر در دولاین رفت و برگشت و ضخامت 5سانتی متر باقی مانده بود که طی یک ماه گذشته و با هزینه ای معادل 12 میلیارد ریال توسط اداره حمل و نقل جاده ای شهرستان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/