به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه‌های امروز نمازجمعه گناباد، گفت: حداقل قدردانی از مردم وفادار به دلیل ایجاد حماسه در انتخابات 29 اردیبهشت این است که رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده‌های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

 

وی اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، منتخبین مردم باید از همان روزهای اول برای تحقق وعده‌های انتخاباتی تلاش کنند و تاخیر در ایجاد اشتغال، جایز نیست.

 

حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه تلاش دولتمردان برای تحقق شعار سال سبب امیدواری و اعتماد مردم به نظام اسلامی می‌شود، تصریح کرد: رئیس جمهور در تبلیغات انتخاباتی به غیر از مباحث کلی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال مباحثی ازجمله تحقق عدالت درآمدی، توانمندسازی روستائیان، اصلاح ساختار سهام عدالت، کاهش تورم، تامین مالی تولید و اشتغال، اصلاح محیط کسب و کار، مقابله با فساد نکاتی را بیان کردند که چنانچه محقق شود، بسیار اهمیت دارد، بنابراین همه باید به دولت کمک کنند.

 

وی افزود: آقایان قالیباف و رئیسی نیز که از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند؛ ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، آمادگی خود را برای کمک به دولت برای تحقق اهداف اعلان کردند به همین جهت کوتاهی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

 

امام جمعه گناباد به سفر ترامپ به عربستان سعودی اشاره و تصریح کرد: ترامپ در وعده‌های انتخاباتی خود یکی از سیاست‌هایش را برای نجات اقتصاد آمریکا، چپاول طلاها و دلارهای عربستان عنوان و در همین راستا به این کشور سفر کرد.

 

حجت الاسلام صادقی یادآور شد: ترامپ با مطرح کردن اقتدار ایران و ایران هراسی غربی‌ها، به اتحاد با عربستان دعوت و بیش از 400 میلیارد دلار اسلحه فروخت تا علیه مردم مظلوم سوریه و یمن استفاده شود و بخشی در اختیار تروریست‌ها قرار گیرد تا برنامه مسلمان کشی و ناامنی را گسترش دهند؛ اما سران آل سعود و آل خلیفه باید بدانند که تکیه به آمریکا و مبارزه با مردم مسلمان هیچ سودی نداشته و عاقبت آنها عاقبت شاه خائن و صدام است.

انتهای پیام/