به گزارش صبح توس؛  بر اساس اخبار ارسالی خبرنگاران این رسانه از سراسر استان، هم‌زمان با همه دیگر نقاط ایران مردم انقلاب و متدین مشهد و شهرها و روستاهای استان با حضور پرشور در شعبات اخذ رأی علاوه بر ایجاد صحنه‌های زیبایی از آزادی و دموکراسی دینی و واقعی به ندای رهبر معظمم انقلاب لبیک گفتند تا نشان دهند تا همیشه روزگار پای انقلابشان ایستاده و از آرمان‌های امام و انقلاب کوتاه نمی‌آیند.


حماسه در مرز
مردم مرزنشین خراسان رضوی به‌ویژه در شهرستان‌هایی مانند تربت‌جام و خواف اعم از شیعه و اهل تسنن همانند دیگر مردم استان پای‌کار آمده و بسیاری از آن‌ها با تشکیل صف‌های طولانی در اماکن اخذ رأی با این حماسه‌آفرینی مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان قسم‌خورده وحدت ملت ایران زده وعظم شان برای تعیین سرنوشت کشور و شهر و محل زندگی‌شان را نشان دادند.


نسل‌های مختلف در صف واحد
بر اساس اخبار منتشرشده و ارسالی از خراسان رضوی در بین صف‌های طولانی که برای تعیین سرنوشت چهار سال آینده کشور تشکیل‌شده است از هر سن و سالی را می‌توان دید.
از جوان‌هایی که به‌اصطلاح تازه پشت لبشان سبز شده تا مردان وزنان کهن‌سالی که شاید راه رفتن هم برایشان کاری سخت و دشوار باشد؛ اما امروز همه آمده‌اند تا بگویند ما هستیم و سرنوشتمان را خودمان تعیین می‌کنیم.
امروز جوانان سال 57 با جوانان و نوجوانان انقلاب یک‌صدا فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سر می‌دهند و اما این نسل‌های مختلف در یک‌چیز دیگر هم‌هم صدا و هم‌نوا هستند و آن ولایتمداری و تأکید بر پیروی از رهبر فرزانه انقلاب است.


حماسه‌ای از جنس بانوان
زنان ایران‌زمین که همیشه تاریخ در کنار مردانشان ایستاده و دوش‌به‌دوش آن‌ها حماسه آفریده‌اند این بار نیز میدان را خالی نگذاشته و برای تعیین سکان‌دار دولت آینده و انتخاب مسئولان شهرهایشان آمدند و آزادی واقعی را به رخ جهانیان کشاندند.

 

انتهای پیام/