به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه خلیل‌آباد اظهار داشت: نقش مردم در انتخابات بسیار کلیدی و اساسی است.

وی بابیان اینکه این نقش با حضور در عرصه‌های مختلف به رخ جهانیان کشیده می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حضوری باشکوه داشته‌اند.

خطیب جمعه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه مردم بارها عزت و اراده پولادین خود را به نمایش گذاشته‌اند، تصریح کرد: باگذشت 40 سال از انقلاب مردم حق‌دارند از پدیده‌های بیکاری، فساد و... رضایت نداشته باشند.

وی همچنین اذعان کرد: مردم از اینکه تذکرات رهبری مورد توجه برخی افراد قرار نمی‌گیرد سخت ناراضی هستند ولی با تمام وجود به عرصه می‌آیند و باعث سربلندی کشور خود می‌شوند و حضور گسترده مردم در عرصه‌های مختلف گواه بر این مدعا است.

ناهیدی تولید کارآمدی و افزایش عزت کشور را از ویژگی‌های حضور گسترده مردم دانست و عنوان کرد: امنیت و تمکین به قانون اساسی باید به‌درستی انجام گیرد تا کارآمدی نظام رقم بخورد.

وی ادامه داد: رقابت‌ها باید بعد از انتخابات تبدیل به رفاقت‌ها شود و هرکس انتخاب شد رئیس‌جمهور است و پیروزی اصلی از آن مردم جمهوری اسلامی ایران است.

امام‌جمعه خلیل‌آباد با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، بیان کرد: خرمشهر بعد از 19 ماه در سوم خرمشهر به آغوش ایران اسلامی بازگشت و رزمندگان در اولین گام نماز را در مسجد این شهر اقامه کردند.

انتهای پیام/