به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدحسین ایزدی یزدان‌آباد در خطبه های نماز جمعه با اشاره به سوم خرداد، روز مقاومت و پایداری اظهارکرد: مردم شهر مقاوم دزفول که به عنوان پایتخت مقاومت ایران نامگذاری شده است در طول 8 سال جنگ تحمیلی با وجود دریافت 176موشک، 2هزار و 500 گلوله توپ و 331 راکت و تخریب بیش از 19 هزار واحد مسکونی، تجاری و اداری از سوی دشمن بعثی و تقدیم 2هزار و 600شهید و 400 جانباز به انقلاب اسلامی حاضر به ترک خانه‌های خود و عقب‌نشینی در مقابل تجاوز دشمن نشدند، بلکه هر هفته نمازجمعه را به امامت ابوالشهید آیت الله قاضی اقامه می‌کردند که این امر باعث تعجب و شگفتگی همگان شده بود.  

امام جمعه شهرستان فریمان تصریح کرد: رمز موفقیت نظام اسلامی و ناتمام ماندن توطئه ها و تحریم های استکبار جهانی، حضور متحد و یکپارچه ملت در صحنه است.

حجت الاسلام ایزدی ادامه داد: دشمنی که با هجمه نظامی نتوانسته راه به جایی ببرد حال در پی دست یافتن به اهدافی چون درست برگزار نشدن انتخابات و ایجاد نفاق به بهانه انتخابات است و ضمن دعوت همه اقشار و گروه ها به هوشیاری در مقابل ترفندهای دشمن بیان کرد: دشمن در سال 88 به دنبال هدردادن تلاش مردم و کمرنگ جلوه دادن حضور آنان در عرصه مهم انتخابات بود که به توفیق الهی و ولایت مداری مردم ایران از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماند.

خطیب جمعه فریمان تاکید کرد: فردای انتخابات و پس از اعلام نتایج روز رفاقت و همدلی به محوریت ولایت است و فرد منتخب چه در شورای اسلامی شهر و روستا و چه انتخابات ریاست جمهوری را باید منتخب ملت و محترم دانست.

 امام جمعه فریمان در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری پیروز واقعی انتخابات ملت ایران است نه فرد یا جناح خاصی که البته به برکت وجود رهبری آگاه و بصیر و حمایت مردم دشمن همواره در رسیدن به اهدافش شکست خورده است.

انتهای پیام/