به گزارش صبح توس؛ علیرضا رشیدیان در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشاره به مشارکت بیش از 1 میلیون نفری مردم استان در انتخابات، اظهار کرد: تا این لحظه بیش از 1 میلیون نفر در انتخابات مشارکت داشته‌اند که این مشارکت نوید حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌دهد.
وی با اشاره به‌کندی اخذ رأی در برخی شعب، عنوان کرد: به دلیل تراکم جمعیت در برخی شعب با کندی اخذ رأی مواجهیم؛ حضور خانم‌ها در برخی شعب چند برابر آقایان بود و بازهم نشان دادند آنان در انقلاب از آقایان پیشروتر و باانگیزه‌تر هستند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به مشارکت دیگر شهرستان‌ها در انتخابات، گفت: مردم در همه جای شهر مشهد حتی در برخی شهرهای دیگر مشارکت خوبی داشتند به‌اندازه‌ای که فرماندار کاشمر گفت حضور در انتخابات این شهر بی‌نظیر بوده است.
وی در پاسخ به  برخی گزارش‌های از ارائه تعرفه‌های بدون مهر به شرکت‌کنندگان، اظهار کرد: حتماً باید بررسی شود، ممکن است در برخی شعب این اتفاق افتاده باشد که تذکر داده‌شده تا با دقت، به مر قانون عمل کنند.
رشیدیان اضافه کرد: ناظران شورای نگهبان، هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی، نماینده فرمانداری، نماینده بازرسی وزارت کشور و ناظرین کشور در حوزه‌ها حضور دارند و این حضور همگانی باعث می‌شود سلامت و اعتماد در صندوق‌ها ایجاد شود، مردم مطمئن باشند از تک‌تک آرای آن ها حفاظت می‌شود.
انتهای پیام/