به گزارش صبح توس؛

حجت الاسلام حسن صادقی نسب صبح امروز در حاشیه رای دادن خود و در گفت وگو با خبرنگاران گفت: مهمترین پیام حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که خوشبختانه از ساعت ابتدایی آغاز رای گیری با حضور پرشکوه مردم گناباد همراه بوده است، اقتدار نظام اسلامی است.

وی اظهار کرد: هر رای ملت ایران تاییدی و کمکی برای نشان دادن مردمی بودن این انقلاب و نظام اسلامی به جهان است و مردم با مشارکت خود در انتخابات نظام جمهوری اسلامی را تایید و به دشمنان این نکته را یادآور می شوند که این ملت همچنان مدافع نظام هستند.

حجت الاسلام صادقی مهمترین مطالبه مردم و نظام جمهوری از رئیس جمهور آینده را تقویت ارزش های اسلامی عنوان و تصریح کرد: با توجه به اینکه مهمترین مشکلات اساسی کشور اشتغال، رکود و عدم رونق اقتصادی است و دشمنان نیز به دلیل همین مشکلات درصدد ایجاد نارضایتی در بین مردم هستند لذا رئیس جمهور اینده باید مشکلات اقتصادی را با انجام اقدامات سازنده ای که مردم احساس کنند، حل کند.

با حضور مردم در انتخابات، بهانه گیری های دشمنان نسبت به کشور کمتر می شود

فرماندار گناباد نیز در حاشیه رای دادن خود و در گفت و گو با خبرنگار ندای گناباد گفت: حضور مردم در انتخابات برای جمهوری اسلامی ایران مشروعیت ساز است لذا هرچه مشارکت مردم بیشتر باشد این مشروعیت بیشتر به جهان مخابره و انتقادات و بهانه گیری های دشمنان علیه کشور با حضور مردم کمتر می شود.

محمدعلی نبی پور اظهار کرد: خوشبختانه براساس اطلاعات بدست آمده مردم گناباد از 8 صبخ در حوزه های اخد رای استقبال خوبی دارند و به شهروندان گنابادی توصیه می کنم در ساعات اولیه رای دهند چراکه رای دادن در ساعات پایانی مشکلات اجرایی فراهم می کند.

وی درخصوص درصد مشارکت مردم در انتخابات گفت: براساس پیش بینی های انجام شده درصد مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 80 درصد است.

انتهای پیام/