مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، اظهار داشت: با تحویل و استقرار صندوق های اخذ رأی در شعب، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8  صبح همزمان با سراسر کشور در خلیل آّباد آغاز شد.

وی با بیان اینکه 47 شعبه اخذ رأی در شهرستان خلیل آّباد وجود دارد، خاطرنشان کرد: 38 هزار نفر در شهرستان خلیل آباد واجد شرایط رأی دادن هستند که از این میزان 19 هزار و 74 نفر مرد و 18 هزار و 929 نفر زن می باشند.

فرماندار خلیل آّباد با تاکید بر اینکه هزار و 75 نفر برای اولین بار در انتخابات شرکت می کنند، تصریح کرد: ستاد انتخابات خلیل آّباد با وجود هزار و 350 نفر دست اندرکار به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در شهرستان است.

وی همچنین اذعان کرد: تمامی آموزش های لازم برای هر چه بهتر برگزار کردن انتخابات برای عوامل اجرایی شعب اخذ رای اعم از نمایندگان فرماندار ، هیئت بازرسی ، اعضای شعب ، کاربران و پشتیبانی عوامل اجرایی سر صندوق انجام گرفته است.

شاکری در پایان بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: مردم شهرستان خلیل آباد با حضور پرشور و خلق حماسه ای بزرگ به مانند گذشته مشت محکمی به دهان یاوه گویان شرق و غرب خواهد زد.

انتهای پیام/