آیت الله محمد باقر فرزانه، امام جمعه موقت مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس، ضمن دعوت آحاد مردم به حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار کرد: کسانی که درد انقلاب را کشیده اند قدر نظام جمهوری اسلامی ایران را بهتر می دانند و کمال سعی خود را می کنند تا به مردم به بهترین شکل خدمت رسانی کنند و مردم باید به چنین افرادی رای دهند.

وی با بیان اینکه قشر محروم جامعه، قشر اصلی جامعه هستند، ادامه داد: درواقع مردم با حضور حداکثری بر پای صندوق های رأی، امنیت کشور را تضمین می کنند و به دشمن نشان می دهند که دوستدار نظام جمهوری اسلامی هستند.

آیت الله فرزانه در ادامه افزود: حضور بر پای صندوق ها علاوه بر اهمیت سیاسی، از لحاظ فقهی نیز موجب رضایت پروردگار می شود.

امام جمعه موقت مشهد با تاکید بر اینکه مردم به کسی رأی بدهند که به اصول و آرمان های انقلاب پایبند است، گفت: در رأس اصول و آرمان ها، مسئله استکبار ستیزی، دفاع از مظلوم، محرومیت زدایی، رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه، رشد معنویت مردم، رشد خدا خواهی و عدالت اجتماعی باشد.

وی در پایان تصریح کرد: مردم به سابقه افراد مراجعه کنید و به خودشان زحمت تحلیل و تحقیق را بدهند زیرا انتخابات مسئله کوچکی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن عبور کرد زیرا مردم با رأی خود سرنوشت 4 سال آینده خود را رقم می زنند.

انتهای پیام/