حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: با حرکت به‌موقع محمدباقر قالیباف به امید خدا تمام سبد آرای قالیباف به سبد آرای حجت‌الاسلام رئیسی افزوده خواهد شد و در همان مرحله اول کار تمام می‌شود.

 

وی بابیان اینکه چهار سال فاصله گرفتن با آرمان‌های انقلاب اسلامی بس است، خاطرنشان کرد: دولت‌هایی که یکی از پس دیگری بعد از جنگ سرکار آمدند انحرافاتی را شروع کردند و دشمن هم تلاش کرد که ملت ایران را از انقلاب ناامید کند.

 

حجت الاسلام فاطمی ارفع بابیان اینکه جنگ سیاسی دشمن کارساز نبود و امروزه چند سالی است که تمرکز خود را بر روی جنگ همه‌جانبه اقتصادی گذاشته‌اند، تأکید کرد: چنانچه در این جنگ همه‌جانبه توانستند بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند، می‌توانند نظام را در برخی مقاطع متوقف کنند و ان شاء الله به لطف الهی تمام توطئه‌های آن‌ها در انتخابات پیش رو خنثی می‌شود.

 

وی با تأکید بر اینکه مسئولان حل تمام مشکلات کشور را به برجام گره زدند و امروز که دستاوردی ندارند به دنبال فرافکنی هستند، عنوان کرد: دولت باید امروز پاسخگو باشد که در عرصه جنگ اقتصادی دشمن چه اقداماتی را انجام داده است.

 

این مقام مسئول بابیان اینکه هشت هزار میلیارد اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان را معوقه بانکی می‌نامند(!)، ابراز کرد: وقتی بیماری سرطان را سرماخوردگی تشخیص دادند مطمئناً معالجه آن‌ها نیز در همان اندازه خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه مهار تورم چنانچه در زندگی مردم ملموس نباشد ارزشی ندارد، بیان کرد: کاهش تورم به قیمت توقف تولید ملی، افزایش بی‌رویه واردات، کاهش تولیدات داخلی و افزایش نرخ بیکاری به وجود آمده است؛ آیا این‌ها بحرانی برای اقتصاد کشور نیست؟.

 

حجت‌الاسلام فاطمی ارفع بابیان اینکه گاهی احساس می‌شود که غرض‌هایی در کار است که مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب بدبین کنند، تأکید کرد: حمله به سپاه، بسیج و قوه قضائیه که در میتینگ‌های سیاسی آقای روحانی صورت می‌گیرد برخلاف امنیت ملی است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: چنانچه آقایان اصرار به خودکشی سیاسی دارند این کار را انجام دهند تا برای همیشه از صحنه سیاست جمهوری اسلامی حذف شوند.

انتهای پیام/