جمعی از هنرمندان و بازیگران سینما و تلوزیون در گفت‌وگو با صبح توس به بیان نظرات خود در خصوص اولویت‌های کاری رئیس جمهور آینده سخن گفتند که متن آن در ادامه آمده است.

مصطفی زمانی، بازیگر سینما در این باره به خبرنگار صبح توس، گفت: رئیس جمهور برای تمام  مردم است و نباید بین فقیر و غنی فرق بگذارد.

محمد صادقی  بیان: رئیس جمهور باید به فکر معیشت و سلامت مردم باشد.

 

ارسلان قاسمی، بازیگر سینما و تلویزیون اظهار کرد: رئیس جمهور باید به فکر اشتغال برای جوانان، معیشت و رفاه  برای مردم باشد.

 مهدی امینی خواه، بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: مردم به دنبال رئیس جمهوری هستند که به مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جامعه آگاه باشد و در راستای اهداف جامعه حرکت کند.

 

داریوش اسد زاده بازیگر پیشکسوت سینما وتلویزیون ابراز کرد:  رئیس جمهور باید به تمام افکار جامعه احترام بگذارد، مانع ایجاد فساد در جامعه شود و به دنبال آسایش مردم و رفاه در سطح جامعه حرکت کند.

نرگس آبیار،  گارگردان سینما در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: رئیس جمهور باید نسبت به اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجه اشراف داشته باشد.

وی تاکید کرد: متاسفانه سخت گیری‌های چندساله اخیر در سینما از سخت گیری دهه 60 بیشتر بود.

مسعود آب پرور، کارگردان سینما و تلویزیون اظهار کرد:  کشور از شرایط ایده آل خیلی فاصله دارد  و مشکل کشور در اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان است.

حبیب اسماعیلی گفت: رئیس جمهور باید به امنیت در بحث اشتغال جوانان ، رفاه و سلامتی تاکید داشته باشد.

 

رزا آرایش، بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد:  نگاه رئیس جمهور در جامعه باید بر عدالت، افزایش رفاه، معیشت و اشتغال جوانان باشد.

 

مجتبی بنی فاطمه،  مداح اهل بیت یادآور شد: باید با غیرت پای رئیسی بایستیم و به آن رأی بدهیم وگرنه فردای محشر باید جوابگو شهدا باشیم.

انتهای پیام/