به گزارش صبح توس؛ روز جمعه، ملت ایران با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، سرنوشت کشورمان را در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری مشخص می‌کنند؛ وضعیت اقتصاد، تولید کالای ایرانی، اشتغال جوانان و سایر مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و هر آنچه که به اقتدار و عزت کشورمان مربوط می‌شود را با انتخاب خود برای آینده رقم می‌زنیم.

 

انتخابی آگاهانه و از روی فکر و اندیشه؛ چرا که به فرمودۀ نائب بر حق امام زمان (عج) همانطور که اصل انتخابات يک تکليف الهي است، انتخاب اصلح هم يک تکليف الهي است؛ (بنابراین) بگرديد و نامزد اصلح را پيدا کنيد.

 

همانطور که شهدای ما آگاهانه مسیر اسلام و پشتیبانی از ولایت را انتخاب کردند ما هم با انتخابی آگاهانه پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شویم تا بار دیگر یأس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را نظاره‌گر باشیم.

 

فراموش نکردیم و نخواهیم کرد پیام شهدایمان را که «خواهرم سرخی خونم را به سیاهی چادرت امانت دادم؛ ما شهید شدیم تا نوامیس ما از توطئه‌های دشمنان در امان باشند؛ ما آگاهانه شهید شدیم تا اسلام زنده بماند».

 

فراموش هم نکردیم که تفرقه‌افکنی، تضعیف باورها و اعتقادات دینی، تضعیف ارکان نظام، ترویج بی‌بند‌و‌باری و فساد و غیره از جمله اهدافی است که آمریکا و اسرائیل و همپیمانانشان سعی دارند از طریق نفوذ و ارتباط  با مهره‌های خود در کشور ما به آن برسند.

 

آنها خیلی خوب فهمیده‌اند که تفکر شهید فهمیده‌ها، چمران‌ها و شهید همت‌ها حاصل و نتیجۀ یک تربیت اسلامی است، بنابراین در اتاق فکر خود به این نتیجه رسیدند که تنها راه‌حل باقی‌مانده برای آنها پدیدۀ نفوذ است.

 

نفوذ در ارکان نظام، نفوذ در مسئولیت‌های حساس کشوری و نفوذ در افکار و اندیشه‌ها تا بتوانند اسلام آمریکایی را بدون جنگ و خونریزی و بدون هزینه‌های هنگفت و با کمک دست‌نشانده‌های خود در یک کشور مسلمان رواج دهند.

 

حال این من و شما هستیم تا با در نظر گرفتن سوابق و شعارهای کاندیداهای ریاست‌جمهوری انتخابی آگاهانه و مبتنی بر بصیرت داشته باشیم، اینکه چگونه انتخاب کنیم، در کتاب اصول کافی جلد یک و صفحۀ 68 آمده است که  شخصی از امام صادق (ع) پرسید: «بین دو حاکم در تردیدم، چه کنم؟ امام فرمودند: عادل، صادق، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن.

 

سؤال کرد چنانچه به تشخیص نرسیدم؟ امام فرمودند: ببین افراد متدین به کدام مایلند؟ و باز پرسید اگر نفهمیدم؟ امام فرمودند: بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می‌پسندند، او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر آنها را خشمگین می‌کند، او را برگزین».

 

هر انتخابی که برخاسته از شعور و آگاهی و نتیجۀ مشورت با افراد صالح باشد غیرممکن است که به نتیجۀ مطلوب نرسد؛ خداوند انسان را موجودی مختار و با اراده و اندیشه آفریده است تا بتواند بهترین‌ها را انتخاب و برای هر عمل و کردار خود پاسخگو باشد.

 

به فرمودۀ مقام معظم رهبری «آن کساني که به وسيله شوراي نگهبان صلاحيت‌شان اعلام مي‌شود معنايش اين است که اين از حداقل صلاحيت مورد  نياز برخوردار است؛  هنر ملت ايران و مردم شهرها و حوزه‌هاي انتخابيه اين است که دقت کنند، نگاه کنند، بشناسند اصلح را و بهترين را برگزینند».

 

و  ایشان در جایی دیگر می‌فرمایند:  «مردم بايد کساني را انتخاب کنند که به کانون‌هاي ثروت و قدرت متصل نباشند»، بنابراین با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری، ضمن حضور حداکثری، انتخابی داشته باشیم که فردای قیامت شرمندۀ اباعبدالله‌الحسین (ع) و مادرشان حضرت زهرا (ص) و شرمندۀ شهدا و مادران آنان نباشیم.

انتهای پیام/