خداداد عزیزی، بازیکن سابق تیم ملی و مربی فوتبال در گفتگو با صبح توس؛، اظهار کرد: دغدغه‌های ورزشی در استان محقق نشده و باید از مسئولان مطالبه و پیگیری شود؛ چراکه تیم‌های ورزشی استان همیشه بدهکار و بدبخت هستن،د قطعا نباید گذاشت تیم‌های ورزشی به این حال و روز بیفتند.

 

وی افزود: با روی کار آمدن وزارت ورزش و جوانان تفاوتی در روند پیشرفت ورزشی استان و سایر نقاط کشور مشاهده نشد و چرخاندن تیم‌های ورزشی در دولت تبدیل به جنگ بین فقیر و ثرتمند شده، بنابراین اتفاق خاصی در این حوزه نیافتاده است.

 

این بازیکن سابق تیم ملی با بیان اینکه نقدها به دولت تأثیری ندارد؛ چراکه همگی شعار می‌دهند، گفت: ریشه کن شدن فقر اتفاق نیفتاده فقط قول داده می‌شود؛ شعارها تبدیل به فیلم هندی شده است.

 

وی افزود: دولت دارای اشکالاتی در تمام حوزه‌هاست و حتما در حوزه ورزش نیز ضعف دارد که اینقدر وزیر و سرپرست وزارتخانه تغییر می‌کند..

 

سفره‌ای وجود ندارد که بخواهد خالی باشد یا نباشد

 

عزیزی با گلایه از ریشه‌کن نشدن فقر و بیکاری و وضعیت بد معیشت مردم، ادامه داد: در برخی محلات مشهد به طور کلی سفره‌ای وجود ندارد که بخواهد خالی باشد یا نباشد؛ در حاشیه شهر مشهد مردم فقیر شش ماه یک بار هم گوشت نمی‌خورند و اصلا توان خرید ندارند.

 

وی تصریح کرد: مسئولان مختلف فقط شعار داده اند در حالی که وظیفه رئیس جمهور و دولت فعالیت و کار برای مردم است.

انتهای پیام/