حجت الاسلام حسین علیپور در گفت‌وگو با صبح توس؛ با بیان اینکه ولایت پذیری در عمل یکی از مهمترین شاخصه‌های انتخاب فرد به عنوان رئیس جمهور است، اظهارکرد: باید دقت کرد کسی که به عنوان رئیس جمهور کشور مسلمان و شیعی انتخاب می‌شود، تابع محض ولایت بوده و درعمل آن را اثبات کند.

 

وی با اشاره به اینکه پست ریاست جمهوری عنوانی برای خدمت است، تاکید کرد: حضور در بین محرومین و مستضعفین جامعه باید به عنوان یک اصل برای مسئولین باشد تا از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شوند.

 

علیپور در ادامه با بیان اینکه انقلاب ما از ابتدای پیروزی مورد تهدید و تهاجم دشمنان قرار گرفته است، تصریح کرد: داشتن روحیه تهاجمی نسبت به دشمنان از شاخص‌هایی است که باید در شخصیت رئیس جمهور انقلاب اسلامی وجود داشته باشد؛ چرا که هرگاه دشمنان روحیه ضعف را از ایران دیدند بر فشارها و تحریم‌های خود افزودند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران باید زمینه ساز و تسهیل کننده ظهور حضرت مهدی(عج)باشد، تاکید کرد: زمینه سازی ظهور با اجرای عدالت و اقداماتی صورت می‌گیرد که بخواهد عدالت را در جامعه پیاده کند.

 

وی در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در کشور ما انتخابات به معنی واقعی آن برگزار می‌شود، گفت: در برخی از کشورها که ادعای دموکراسی داشته، انتخاباتی به صورت فرمایشی و به دور از در نظر گرفتن نظر مردم کف جامعه برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/