به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل‌آباد که با حضور مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزار شد اظهار داشت: سرمازدگی اخیر خسارت‌های زیادی را به باغات شهرستان وارد کرد.

وی بابیان اینکه بیش از 129 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی خلیل‌آباد واردشده است، خاطرنشان کرد: شهرستان‌های کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن، مه ولات و بجستان بیشترین خسارت را از سرمای اخیر در سال 95 را متحمل شده‌اند.

فرماندار خلیل‌آباد همچنین تصریح کرد: تحول بسیار چشمگیری در زمینه‌های مختلف مخصوصاً کشاورزی صورت گرفته و تلاش‌های زیادی برای برطرف کردن چالش‌های این عرصه انجام‌شده است.

وی ادامه داد: صادرات کم‌نظیر انگور شهرستان خلیل‌آباد به روسیه در سال 95 باعث شد که این شهرستان، مشکل دپوی کشمش در انبارها نسبت به سال‌های گذشته کاهش پیدا کند.

شاکری بابیان اینکه قطعاً مشکلاتی در حوزه کشاورزی وجود دارد، اذعان کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تولید و اشتغال باید رویکرد اصلی دستگاه‌های اداری باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: رعایت اصل بی‌طرفی و پرهیز از هرگونه رفتاری که شائبه طرفداری از شخص، گروه یا جناحی داشته باشد در دستور کار مجریان انتخابات باشد.

این مقام مسئول تکریم ارباب‌رجوع و پاسخگویی صحیح به مردم را لازم و ضروری دانست و تأکید کرد: اگر قرار است در حوزه اشتغال اتفاقی رخ دهد باید مدیران زمینه حضور سرمایه‌گذار را فراهم کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران حق ندارند بدون هماهنگی پرونده‌ای را که قابل‌حل است به سیستم قضایی ارجاع دهند.

انتهای پیام/