به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری ظهر امروز در نشست با کاندیداهای شورای روستاها در سطح شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: انتخابات باید میدان مسابقه برای خدمت‌رسانی به مردم باشد.

 

وی بابیان اینکه مشارکت مردم ایران در تمام عرصه‌ها بی‌نظیر است، خاطرنشان کرد: اداره امور کشور متکی به آرای خود مردم است.

 

فرماندار خلیل‌آباد از تشکیل کارگروه پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی خبر داد و تصریح کرد: هر تحرک انتخاباتی در دورترین روستای شهرستان رصد می‌شود و در صورت مشاهده در سامانه ثبت می‌شود.

 

وی احترام به قانون و قانون‌گرایی را فصل الخطاب همه کاندیداها دانست و اذعان کرد: رعایت انصاف یکی از الزامات قانون انتخابات است که تمام کاندیداها باید آن را مدنظر داشته باشند.

 

شاکری بابیان اینکه کاندیداها باید به‌جای نقد غیرمنصفانه برنامه کاربردی ارائه داد، عنوان کرد: تخریب باعث برهم زدن فضای انتخابات می‌شود و برگزاری انتخابات سالم درگرو عدم تخریب دیگران است.

 

وی همچنین بیان کرد: کاندیداهای شورای شهر و روستا باید برنامه‌های خود را برای آبادانی شهر و روستا بیان کنند و از تخریب رقبای خود و دادن وعده‌های غیر اجرایی پرهیز کنند.

 

این مقام مسئول در ادامه تأکید کرد: کاندیداهای انتخابات نقش تأثیرگذاری در بالا بردن حضور حداکثری مردم در انتخابات دارند و باید از نقش خود برای عزت و پایداری نظام و انقلاب اسلامی استفاده کنند.

 

وی آرای مردم حتی در دورترین روستا را حق‌الناس دانست و ابراز کرد: ما مأمور به حفظ و حراست از آرای مردم هستیم و انتخابات را در آرامش کامل برگزار می‌کنیم.

 

شاکری در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات باید محور و کانون وحدت در جامعه باشد و کاندیداها باید از اقداماتی که باعث تفرقه می‌شود پرهیز کنند.

انتهای پیام/