به گزارش صبح توس؛ نبی‌الله رحمانی ظهر امروز در نشست با کاندیداهای شورای روستاها در سطح شهرستان خلیل‌آباد اظهار کرد: رعایت قانون باعث جلوگیری از تخلفات و ناهنجاری‌های انتخاباتی می‌شود.

 

وی انتخابات را مظهر تجلی حضور مردم دانست و خاطرنشان کرد: انتخابات حق و تکلیف است و جوسازی‌های رسانه‌های دشمن باعث عدم حضور مردم و گرفتن حق خود نمی‌شود.

 

فرمانده انتظامی خلیل‌آباد بابیان اینکه انتخابات باعث پویایی نظام است، تصریح کرد: مردم در 29 اردیبهشت‌ماه با حضور حداکثری خود در انتخابات خاری به چشم دشمنان نظام خواهند کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه تبلیغات انتخابات شورای شهر و روستا از 21 اردیبهشت‌ماه آزاد است، بیان کرد: گرم بودن تنور انتخابات درگرو رعایت خط قرمزهای نظام و قانون اساسی است.

 

رحمانی تبلیغات سوء را باعث بدبین شدن مردم به‌نظام و انقلاب دانست و عنوان کرد: هدف باید خدمت به مردم باشد و کاندیداها باید از تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی پرهیز کنند.

 

وی همچنین بابیان اینکه با رفتارهای صحیح باید تنور انتخابات را داغ کرد تا زمینه‌ساز حضور حداکثری مردم شود، ابراز کرد: آگاهی و بصیرت مردم افزایش‌یافته و تبلیغات صحیح باعث انتخاب اصلح مردم می‌شود.

 

این مقام مسئول در پایان تأکید کرد: رعایت قانون، دوستی و قوم‌وخویشی ندارد و در برابر قانون با هیچ شخصی تعارف نداریم و با قاطعیت با متخلفان بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/