به گزارش خبرنگار صبح توس؛امین الله مظلوم در جمع فرهنگیان بسیجی با بیان اینکه در تمام جنگ‌هایی که آمریکا در منطقه به راه انداخته در ابتدا اقدام به خلع سلاح کشورها به بهانه‌های مختلف کرده و سپس وارد عرصه کار زار شده است، اظهار کرد: افزایش توان دفاعی و موشک‌های ما است که اجازه نمی‌دهد قدرت‌های دیگر جرات حمله به ایران را داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه افزایش توان ما در حوزه‌های دفاعی و هسته‌ای سبب شد تا دشمنان برای مقابله با ما وارد مذاکره شوند، تصریح کرد: دشمن به وسیله برجام،  صنعت هسته‌ای ما را متوقف کرد و حال سعی دارد تا از طرق مختلف سیستم موشکی و نظامی ما را متوقف کند.

 

مظلوم در ادامه به ظرفیت‌های داخلی کشور اشاره کرد و افزود: به جای چشم امید داشتن به غرب و امید به کمک آنها باید به جوانان خود اعتماد کنیم و از ظرفیت‌های درونی بهره ببریم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به انتخابات پیش رو آن را موضوع مهمی در سرنوشت انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: در انتخابات باید تفکرات را شناخت و به افراد انقلابی رای داد.

 

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در وضعیت سیاسی و نظامی خوبی به سر می‌برد و به عنوان قدرت اول منطقه شناخته شده است، تاکید کرد: متاسفانه وضعیت اقتصادی کشور در شأن انقلاب نیست و نیازمند تغییر و بهبود است.

 

انتهای پیام