به گزارش خبرنگار صبح توس؛ سعید قاسمی شب گذشته در همایش «حماسه حضور» در سبزوار با بیان اینکه امضا کردن سند 2030 خیانت به جمهوری اسلامی و آرمان‌های آن است، گفت: این سند توسط یهودی‌ها برای آموزش جهان، نوشته شده و بند به بند آن پر است از نحوست، که متاسفانه همانند بیشتر قرار دادها در این دولت به صورت محرمانه پذیرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی آنچه خودمان در داخل کشور تولید می‌کنیم را نباید از دیگر کشورها وارد کنیم، تاکید کرد: متاسفانه با وارد کردن کوچکترین محصولات از چین و ایتالیا بسیاری از کارگرها کشور را بیکار کرده‌ایم.

 

قاسمی در ادامه به گفته‌های جهانگیری در مناظرات اشاره کرد و بیان داشت: تفکری که عنوان می‌کند دختر وزیری که اقدام به واردات 200 میلیون تومان اجناس لوکس کرده، انسانی شریف و مظوم است(!)، بیش از سه دهه است که برای بازکردن راه نفوذ فعالیت می‌کند.

 

برجام، برنامه‌ای برای براندازی نظام

 

وی با اشاره به اینکه از برجام و امتیازاتی که در آن داده‌اند می‌توان به عنوان برنامه براندازی نرم نظام نام برد، ادامه داد: در این قرارداد ترکمنچای، آمریکایی‌ها به کمتر از بتن قانع نشدند؛ چراکه ریسک برگشت پذیری را  به صفر نزدیک کنند.

 

آیا کتک زدن و برهنه کردن ایرانی‌ها در فرودگاه‌ نشانه‌ای از عزت است؟

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه متاسفانه عزت پاسپورت ایرانی به کمترین حد ممکن در چندسال اخیر رسیده است، ابراز داشت: حرکت منفعل دولت در برابر عربستانی‌ها و همچنین برهنه کردن ایرانی‌ها در فرودگاه و کتک زدن آنها توسط افسران ترک در مرز، نشانه‌ای از این ذلت است و نه عزت.

 

وی مطرح کردن صحبت‌هایی نظیر دیوارکشی را راهی برای ترساندن مردم دانست و عنوان کرد: ترس از واگذاری نتیجه انتخابات، سبب شده است تا برخی نامزدها این گونه روشی را در پیش گیرند.

 

انتهای پیام/