به گزارش صبح توس؛ همزمان با هفته گرامیداشت مقام و منزلت معلم روز گذشته همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم با حضور پرشور معلمان شهرستان، معاون پشتیبانی مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی و جمعی از مسئولان شهرستانی در تالار یاوری خلیل‌آباد برگزار شد.

 

حسن صداقتی، مدیر آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: همایش بزرگداشت مقام معلم همه‌ساله در هفته معلم در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی تجلیل از مقام شامخ معلم را از اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد و گفت: از معلمان نمونه‌ای که در طول سال به‌عنوان نمونه برگزیده می‌شوند در این مراسم تجلیل شد.

 

صداقتی بابیان اینکه از 21 معلم نمونه شهرستان و سه معلم راه‌یافته به مراحل استانی تجلیل شد، تصریح کرد: از 106 معلم نمونه آموزشگاهی نیز در این مراسم تجلیل به عمل آمد.

 

وی تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی که در سال آتی بازنشست شدند از دیگر اهداف برگزاری این مراسم دانست و بیان کرد: در ویژه‌نامه‌ای که در بین فرهنگیان توزیع می‌شود عملکرد یک‌ساله آموزش‌وپرورش و رتبه‌بندی معلمان درج شد.

 

مدیر آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد در پایان خاطرنشان کرد: به جهت برنامه‌های متنوعی که در مراسم وجود دارد استقبال خوبی از این مراسم در بین فرهنگیان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/