به گزارش خبرنگار صبح توس؛حجت‌الاسلام حجت گنابادی در مراسم افتتاح رسمی ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در سبزوار بابیان اینکه شیوه مدیریت اشرافی گری مشکلی از مردم حل نخواهد کرد، گفت: فاصله گرفتن از مردم و مدیریت اشرافی نمی‌تواند مرهمی بر زخم‌های مردم باشد.

 

وی بابیان اینکه برخی امروز از اهانت به ارزش‌های دینی از جسارت به آقا علی بن موسی‌الرضا(ع) تا شهدای مدافع حرم هیچ ابایی ندارند، تصریح کرد: این افراد با این منطق می‌خواهند خود را به پست و مقام برسانند.

 

گنابادی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین دست اوره‌ای انقلاب تغییر شیوه مدیریت اشرافی و فاسد توسط امام خمینی بود، عنوان کرد: امام خمینی (ره) مدیرت الهی توحیدی و با نگاه استقلالی را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

 

رئیس ستاد رئیسی در استان خراسان رضوی با یادآوری این موضوع که برخی مدیران دولتی که امروز بر مسند قدرت تکیه زده‌اند، حل  تمامی مشکلات را در مذاکره با کدخدا می‌دانستند، ادامه داد: بعد از انجام مذاکرات و دادن امتیازات متعدد هیچ عایدی نصیب آن‌ها و ملت ایران نشد.

 

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی و انقلاب فرصت خدمت گذاری به مردم را برای مسئولین فراهم کرده است، ابراز داشت: نظام جمهوری اسلامی مرتع هوس‌ها، فساد و شهوت‌های ما نیست، بلکه امانتی است که به‌واسطه خون شهدا به دست ما رسیده است.

 

گنابادی در ادامه بابیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی خود را متعلق به حزب و گروهی نمی‌داند، تأکید کرد: هر ایرانی انقلابی که دل در گروه اعتلای نظام دارد می‌تواند پای در عرصه خدمت گذاشته و برای پیروزی این تفکر اقدام کند.

 

وی با اشاره به اینکه  شفافیت با مردم اصل مهمی است که باید در دولت‌ها موردتوجه قرار گیرد، عنوان کرد: امام (ره) در سخت‌ترین شرایط هم مردم را نامحرم ندانسته واصل شفافیت را رعایت می‌کردند.

 

انتهای پیام/