حسین مقصودی در گفت‌وگو با صبح توس، با بیان اینکه انکار وعده های صد روزه توسط رئیس جمهوری باعث ایجاد ناامیدی مردم نسبت به مسئولین را در جمهوری اسلامی می‌شود اظهار کرد: دروغ گفتن در حد رئیس جمهور شرعیت نظام و جمهوریت را زیر سوال برده و دلسردی از نظام برای مردم را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام امروز برای نفوذ در پی ایجاد این دلسردی در بین مردم و کاهش پشتیبانی مردم از نظام هستند تصریح کرد: این نوع رفتار نا خواسته به سود دشمن خواهد بود.

مقصودی در ادامه با اشاره به شرایط به وجود آمده پس از مناظره اول میان نامزدهای انتخابات عنوان کرد: در حال حاضر اصلاح طلبات پروژه عبور از روحانی را کلید زده و در فکر جایگزین کردن جهانگیر به عنوان نامزد اصلی هستند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی نتوانست خواسته های مردم را تامین کرده و در سفره های مردم تغییری مثبتی ایجاد کند، تاکید کرد: در حال حاضر اصلاح طلب ها حداقل های موجود را در سبد رای جهانگیری دیده و با احساس خطر به سمت وی خواهند رفت.

وی همچنین با بیان اینکه رئیسی و قالیباف به عنوان ادامه دهنده راه و تفکر امام و رهبری پای در عرصه رقابت گذاشته اند تاکید کرد: هردو نامزد در صحبت های جدا گانه تخریب مسیر انقلاب را به ضرر نیروهای انقلابی دانسته و ادامه مسیر انقلاب را منوط به همکاری با هم دانسته اند.

عضو هیات نظارت انتخابات استان خراسان رضوی با اشاره به اعتراض برخی از کاندیداهای رد صلاحیت شده در انتخابات شورای شهر تشریح کرد: هیات نظارت در این مسیر عمل به نص صریح قانون را در دستور کار خود دارد.

انتهای پیام/