به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام جواد طاهري امام‌جمعه تربت‌جام در جمع ستاد بزرگداشت هفته معلم و عقيدتي سياسي در سپاه و بسيج با گراميداشت ياد و خاطره شهيد مطهري و 26 شهيد والامقام معلم اين شهرستان، با اشاره به این موضوع که تکريم از معلم بايد در وجود او ايجاد انگيزه، عزت و احترام کند، گفت: شهيد مطهري در وجود کساني است که در انقلاب و نظام اسلامي خدمت مي‌کنند، بنابراین آينده انقلاب تجلي گاه مطهري‌هاست.

 

 با اشاره به نقش معلمان و جايگاه شهيد مطهري در جامعه، افزود: معلم وجود و هويت بخشي انسان‌هاست و شهيد مطهري زيربناي انقلاب اسلامي بود که منافقين وجود اين شخصيت را تحمل نکردند و مغز متفکر او را هدف قراردادند.

 

وي ادامه داد: معلم شمعي است که مي‌سوزد و اطراف را روشن مي‌کند و عقيده معلمي همان مسيري باید باشد که شهيد مطهري آن را ترسيم کرد.

 

 در ادامه مسئول دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه تربت‌جام با اشاره به گراميداشت هفته معلم و عقيدتي سياسي در سپاه گفت: معلمان، هاديان و مربيان عقيدتي سياسي، طلايه‌داران و فرماندهان عرصه‌هاي بصيرت و انديشه ورزي علمي و ديني هستند.

 

حجت‌الاسلام سيد جعفر احمدي گفت: آرمان شهيد مطهري به‌عنوان معلم بزرگ تاريخ معاصر و فيلسوف جهان اسلام در وجود همه بايد جاري و ساري باشد.

انتهای پیام/