به گزارش خبرنگارصبح توس؛ حجت الاسلام غلامرضا مقیسه به مناسبت روز پاسدار در جمع پاسداران ناحیه مقاومت سبزوار با بیان این‌که امروز از سوی برخی افراد شاهد ایجاد هجمه‌هایی علیه سپاه هستیم، اظهار کرد: سپاه پاسدارن به وظیفه خود به عنوان حافظ ارزش‌های انقلاب به خوبی عمل کرده و این اقدام سبب ایجاد هجمه‌ها ازسوی افراد معاند می‌شود.

 

وی با بیان این‌که از ابتدای انقلاب علیه افراد و سازمان‌هایی که برای انقلاب مجاهدت و مقاومت می‌کردند، شایعه سازی و هجمه‌های ناروا ایجاد می‌شده است، تاکید کرد: امروز وظیفه ما همان عمل به دستورات ولی فقیه و گوش به فرمان بودن است؛ چراکه مدافع مومنین در این راه خود خداوند است.

 

حجت الاسلام مقیسه با اشاره به این‌که حضرت علی(ع) که نزدیکترین فرد به رسول الله بوده از نیرنگ دشمنان در امان نبوده است، ادامه داد: هرچه شخصیت عظیم‌تر باشد، تهمت‌ها بزرگتر و حملات شدیدتر خواهد بود.

 

وی با اشاره به این‌که هرچقدر این حملات بیشتر شود نشان از انجام وظیفه بهتر ما است، عنوان کرد: این هجمه‌ها بیانگر عظمت سپاه پاسدارن بوده و این بدان معنی است که پاسدارن به خوبی به وظیفه دشمن شناسی خود عمل کرده‌اند.

 

امام جمعه سبزوار با بیان این‌که سپاه نقش اساسی در انقلاب دارد، تاکید کرد: ما باید با الگو گیری از بزرگان دین و علما حواسمان باشد تا از این هجمه‌ها دلسر نشده و در حفاظت از تمامی ارضی کشور، ارزش‌ها را با قدرت و بصیرت حفظ کنیم.

 

وی به مسئله انتخابات پیش رو اشاره کرد و با تاکید بر حضور حداکثری و خلق انتخاباتی با شکوه ابراز امیدواری کرد: از دل انتخابات فردی اصلح بیرون آید که بیانات امام و رهبری برایش مهم بوده و ارج نهادن به خانواده‌های شهدا و کسانی که همه چیزشان را برای انقلاب دادند، ارزش تلقی شود.

 

انتهای پیام/