بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز9 اردیبهشت ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

نباید در عرصه رقابت‌های انتخاباتی، حرمت اولیاءالله ابزار قرار گیرد/ ولنگاری فضای مجازی ذائقه مردم را جریحه‌دار می‌کند

مشهد- امام جمعه مشهد با تاکید بر این موضوع که نباید در عرصه رقابت‌های انتخاباتی، حرمت اولیاءالله ابزار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: سعادت و بقاء هویت ما در این کشور معلول امام هشتم است.

 

بی‌کاری 280 هزار جوان در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: سال گذشته 115هزار شغل ثابت در استان ایجاد شد اما در عین حال 280 هزار جوان جویای کار در خراسان رضوی حضور دارند.

 

219 مدرسه خیر ساز در استان احداث می شود

*خراسان:دردنیای مادی  که برخی ها برای اندوختن مال وثروت، برخی انسانیت ها را زیر پا می گذارند ودرعصر روبات ها وماشین ها که بسیاری از آدمیان را نیز تبدیل به ماشین کرده است، حضور در کنار ستارگانی که در راه خیرمیلیون ها ومیلیاردها تومان از ثروت شان را با دست ودلبازی ورضایت کامل برای ساخت مدرسه ای می بخشند تا در آن فرزندان وآیندگان وطنشان علم ودانش بیاموزند لذت بخش وشادی آفرین است .

 

تغییرات اقلیم در همه قبوض اعمال خواهد شد

 *خراسان: «مگر قرار نبود شرکت گاز قبض های این دوره را اصلاح کند؟ هنوز هم اقلیم را در قبوض، 3 درج کرده اند و رقم قبض ها زیاد است.»

 

برگزاری جلسه دستگاه های مرتبط با پدیده در مشهد​​​​​​​

*خراسان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از برگزاری نشست نمایندگان تمام دستگاه‌های مرتبط برای بررسی آخرین وضعیت شرکت پدیده شاندیز و هموار کردن موانع باقیمانده برای آغاز عملیات اجرایی پروژه پدیده شاندیز طی هفته آینده خبر داد.

عطر شهادت در روز داغ سیاست​​​​​​​

*شهرآرا: هم زمان با شروع مناظرات انتخاباتی مردم مشهد با مرزبانان شهید میرجاوه وداع کردند؛ عطر شهادت در روز داغ سیاست

 

نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی​​​​​​​

*شهرآرا: نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی درراستای برنامه های رویداد بین المللی مشهد 2017 ،پایتخت فرهنگی جهان اسلام  و با مشارکت وزارت امورخارجه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور 11 وزیر زن از کشورهای ترکیه، اندونزی، جمهوری آذربایجان، موریتانی، افغانستان ، عراق ،  بنگلادش، سوریه، پاکستان و نیجریه ومعاون رئیس جمهوری ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/