بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 7 اردیبهشت ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

مبارزه قوه قضائیه با ابر بدهکاران / فشار و تهدیدها پس از بازداشت نیز ادامه دارد

معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز قوه قضائیه با ابر بدهکارانی مبارزه می کنند که پس از بازداشت نیز ما را تحت فشار قرار می دهندو با تهدید و تطمیع فشار به قوه قضایبه وارد می کنند و البته قوه قضا نیز در مقابل این فشارها محکم ایستاده است تا عدالت را نهادینه کند.

 

استفاده از تاکتیک جهانگیری برای موفقیت در انتخابات!

عضو اتحاد ملت ایران اسلامی با اشاره به این مطلب که ورود جهانگیری به انتخابات یعنی استفاده دولت از تمام ظرفیت‌های خود،گفت: دولت برای موفقیت در انتخابات از تاکتیک جهانگیری استفاده کرده است.

 

افزایش 8 درصدی اخراج کارگران در سال 95

*خراسان: مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با اشاره به تعداد کارگرهای اخراج شده در سال 95 گفت: تعداد کارگرهای اخراج شده در سال گذشته 15 هزار و 500 نفر بوده است که عمده‌ترین دلیل اخراج این افراد  اتمام مدت قرارداد و تمدید نشدن آن به دلایل مختلف از جمله اختلاف بین کارگر و کارفرما و نبود تفاهم برای ادامه کار بوده که این میزان نسبت به سال 94 تا 8 درصد افزایش داشته است.

 

تخصص گرایی دوری از سیاسی کاری و روحیه کار مداوم​​​​​​​

 *خراسان:حجت الاسلام پژمان فر: علاوه بر این افراد باید روحیه کار تیمی داشته باشند چون شورای شهر جریانی برای ریل گذاری و نظارت بر عملکرد دستگاه اجرایی است و احساس این که افرادی خود را اپوزیسیون جریانی در شورای شهر و دارای رفتاری پوپولیستی نشان دهند اصلا جایی ندارد.

 

جاده های استان خطرناک و بی اعتبار​​​​​​​

*خراسان: خراسان رضوی باوجود بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) سالانه مقصد سفر میلیون ها زائر و مسافر از اقصی نقاط کشور است. تعداد بی شماری از آن ها جاده و وسایل حمل و نقل جاده ای را برای ورود به این استان وشهر مشهد انتخاب می کنند؛ به طوری که در نوروز امسال از 12.5 میلیون زائری که به استان آمده‌اند، 96 درصد از طریق جاده‌ها وارد استان شده‌اند و از این لحاظ رتبه اول کشور را دارد.

جهانشهر دوست داشتنی​​​​​​​

*شهرآرا: ایستگاه پایانی نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام بازدید از شهرک تاریخی مشهد بود ؛ جهانشهر دوست داشتنی

 

36 درصد شهروندان مشهدی ورزش نمی کنند​​​​​​​

*شهرآرا: 36 درصد مردم شهر مشهد ، هیچ فعالیت ورزشی نمی کنند.سرپرست مدیریت امور تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد به ایرنا گفت: بر اساس بررسی پژوهشی جدید ، حدود 43 درصد شهروندان مشهدی ورزش نمی کنند یا ورزش آنها در حد حداقل فعالیت است!

انتهای پیام/