به گزارش صبح توس؛ با حضور امام‌جمعه و فرماندار شهرستان بجستان، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي گناباد و جمعي از مسئولان ادارات، خيرين و معتمدين شهرستان بجستان و همزمان با ششمين روز از هفته سلامت آيين بهره‌برداری از آزمايشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهيد آقايي بجستان و افتتاح بخش مراقبت‌های ويژه بيمارستان آيت الله مدني بجستان برگزار شد.

 

آزمايشگاه مرکز شهيد آقايي بجستان بااعتباری بالغ‌بر يک ميليارد و 800 ميليون ريال و با کمک 300 ميليون ريالي خيرين تجهيز و به بهره‌برداری رسيد.

 

بخش مراقبت‌های ويژه بيمارستان آيت الله مدني بجستان نيز در سال 91 با زیربنای حدود 220 مترمربع، باهمت خيرين آغاز و در مرحله 40 درصد پيشرفت فيزيکي و هزینه‌ای بالغ‌بر يک ميليارد ريال، تحويل دانشگاه علوم پزشکي گناباد شد و با مساعدت دانشگاه علوم پزشکي گناباد و صرف اعتباري معادل پنج ميليارد ريال، تکميل و تجهيز شد و همزمان با هفته سلامت سال 96 مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

در حاشيه اين مراسم و به مناسبت گرامي داشت هفته سلامت حاضرين در مراسم ضمن عيادت از بيماران بستري در بيمارستان آيت الله مدني بجستان و اهدا شاخه گل به اين عزيزان براي ايشان آرزوي صحت و سلامت کردند.

 

انتهای پیام/