حسین ابراهیمی کردیانی فرماندار بجستان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: فرآیند انتخابات با تشکیل ستادهای اجرایی از زمستان سال گذشته در شهرستان بجستان آغاز شد و ستادها در فرمانداری و بخشداری‌ها شکل گرفت و فعالیت‌های خودشان را برای برگزاری باشکوه و حضور حداکثری مردم شروع کردند.

 

وی افزود: پس از اعلام زمان ثبت نام انتخابات شورهای شهر و روستا، 175 نفر نام نویسی کردند که از این تعداد 34 نفر در حوزه شهری و 141 نفر در حوزه روستایی هستند که همگی در شورای اجرایی و نظارت تایید شدند.

 

ابراهیمی ضمن ابراز خوش‌بینی از باشکوه برگزار شدن انتخابات این دوره، تصریح کرد: از این تعداد تایید شده دو نفر بانو و 33 نفر از خانواده‌های ایثارگران و چهره‌های سیاسی و احزاب هستند.

 

فرماندار بجستان با اعلام این خبر که در این دوره 1000 نفر، اجرای انتخابات را پوشش می‌دهند، گفت: حضور فعالین سیاسی نویدبخش انتخابات باشکوهی است؛ آنچه وظیفه ما به‌عنوان مجریان برگزاری انتخاباتی است یعنی برگزاری انتخابات برمدار قانون و با سلامت و رعایت اصل بی‌طرفی و امانت‌داری و حفظ حقوق همه شهروندان اعم از رأی‌دهندگان و داوطلبان شوراها و ریاست جمهوری را محیا می‌کنیم.

 

وی در پایان گفت: تعامل بسیار خوبی بین دستگاه‌ها و عوامل اجرایی و ناظرین و برگزارکنندگان انتخابات در شهرستان حاکم است و امیدواریم در جمعه 29 اردیبهشت مشارکت حداکثری همه مردم  در اقسا نقاط ایران به‌ویژه مردم متدین، صبور و  ولایت مدار شهرستان بجستان در پای صندوق‌های رأی شاهد باشیم؛ گذشته و سابقه این شهرستان، حاکی از مشارکت‌های بسیار خوب این مردم در پای صندوق‌های رأی است و امیدواریم همه مردم ایران بیایند و تکلیف خود را در سرنوشت کشورشان، پای صندوق‌های رأی مشخص کنند.

 

انتهای پیام/