به گزارش خبرنگار صبح توس؛ محمدیان، مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی امروز در بوستان شهادای گمنام تربت جام ضمن افتتاح دفتر بسیج رسانه این شهرستان گفت: بسیج رسانه با هدف توجه به محتوای کمی و کیفی رسانه وارد رعصه شده و وظیفه ذاتی رسانه‌ها را گفتمان سازی و مطالبه گری می‌داند.

 وی افزود: بسیج رسانه هدایت و مدیریت فرهنگی افکار عمومی را بر عهده دارد و معتقد است رسانه‌های انقلابی در خط مقدم جبهه جنگ فرهنگی و مبارزه با دشمن قرار دارند.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی بیان داشت: امروز اخلاق مداری در برخی رسانه‌ها کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد .

 

در ادامه فرمانده سپاه تربت جام با اشاره به انتخابات پیشرو گفت: بسیجیان باید با آگاهی و بصیرت در انتخابات حضور موثر و فعال داشته باشند.

 

ابوطالب جوان افزود: بصیرت ، اخلاص و عمل به هنگام سه شاخصه مهم بسیجیان است و آنچه راه را مشخص می‌کنند بصیرت است.

 

وی ادامه داد : بسیج رسانه باید در حوزه بصیرت افزایی در فضای اجتماعی و مجازی موثر و جریان ساز باشد که گام اول حضور در این فضا اخلاص است.

فرمانده سپاه تربت جام اظهار داشت: بسیج رسانه باید در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی مطالبه‌گر باشد و حرکت‌های مردمی را به سمت ارزش‌ها سوق دهد.

 

جوان با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه‌های انقلابی، تصریح کرد: بسیج رسانه باید در جهت عزت و اقتدار ملی و ترویج روحیه انقلابی در جامعه همراه با بصیرت آفرینی و تولید مهارت تلاش کند.

 

در پایان مراسم سینا بقایی طی حکمی مسئول کانون بسیج رسانه تربت جام شد.