همزمان با فرارسیدن سالروز تأسیس سپاه سرهنگ علیرضا جنیدی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس ، اظهار کرد: روز دوم اردیبهشت، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین تدابیر حضرت امام خمینی (ره) است.

 

فرمانده سپاه بجستان عنوان کرد: بصیرت و دوراندیشی حضرت امام (ره) در تشکیل نیروی مقتدر، جهادی و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جلوه‌های لطف و حمایت خداوند متعال بر ملت بزرگ ایران به شمار می‌رود.

 

سرهنگ جنیدی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود مبارک انقلاب اسلامی است، در همه جهان پس از صدور اسلام پدیده‌ای بی‌سابقه و در حقیقت، مظهر عینی و مجسمی است برای شعارهای انقلاب اسلامی و ایستادگی در مقابل همه قدرت‌های بزرگ با سلاح اتکا به خدا.

 

وی اظهار کرد: امروز اگر توپخانه‌های رسانه‌ای استکبار جهانی، سپاه انقلاب اسلامی را نشانه گرفته ، نشانگر این است که سپاه توانسته با اتکا به اقتدار معنوی، سیاسی و تکنولوژیک خود، دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و شیطانی ناکام بگذارد و اگر امروز استکبار جهانی نمی‌تواند به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران حتی خیال تعرض در سر داشته باشد ناشی از قدرت تسلیحاتی و اقتدار معنوی سپاه که در سایه اتحاد و همدلی با دیگر مجموعه‌های نظامی اعم از ارتش دلاور و نیروهای انتظامی غیور به‌دست‌آمده است.

 


سرهنگ جنیدی افزود: نقش سپاه در پاسداری از انقلاب اسلامی، چنان در کام سلطه گران تلخ گردیده که در گزارش کمیته خطر جاری آمریکا، مهار و فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران را درگرو تضعیف سپاه قلمداد می‌کنند.

 

فرمانده سپاه بجستان ادامه داد: امروز در دهه چهارم انقلاب عرصه فعالیت و خدمت‌رسانی سپاه به‌مراتب بیشتر از گذشته شده است و طی مهروموم‌های گذشته در کنار مدیریت جهادی در عرصه‌های مختلف، توانسته در عرصه محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال و تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به‌صورت عملیاتی گام‌های درخوری را بردارد.

 

سرهنگ جنیدی در پایان خاطرنشان کرد: امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)، این شجره طیبه که موفقیتش را مرهون تبعیت محض از ولایت‌فقیه و مردمی بودن خود می‌داند، در جهت اعتلای ارزش‌های الهی و ولایی بیش از گذشته گام‌های مؤثرتری را بردارد.

انتهای پیام/