بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 31 فروردین ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

 

فعالیت انتخاباتی احزاب فاقد مجوز غیرقانونی است

مشهد- دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: فعالیت انتخاباتی و سیاسی احزاب، تشکل‌ها و جبهه‌های سیاسی فاقد مجوز و پروانه بهره برداری غیرقانونی است.

 

 

رد صلاحیت شدن 77 درصد کاندیدای شورای شهر مشهد، به دلیل نقص مدارک

اولین جلسه شورای اداری مشهد امروز برگزار و موضوعاتی چون زلزله خراسان رضوی، انتخابات و برنامه‌های ستاد نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

فرماندارمشهد: هیچ بهانه ای از مخابرات پذیرفته نیست

*خراسان: معاون استاندار و فرماندارشهرستان مشهد با اشاره به برخی کاستی‌ها در زمان وقوع زلزله 16 فروردین امسال، گفت: آن چه در این میان باعث تاسف است این که 30 دقیقه ابتدایی وقوع زلزله تمام ارتباطات تلفنی در مشهد قطع شد و این‌یک نقص جدی در حوزه خدمات مخابراتی به حساب می آید که برای توجیه آن هیچ بهانه‌ای قابل‌قبول نیست . شرکت مخابرات موظف است این نقیصه را برطرف کند.

 

افزایش 100 درصدی روزهای آلوده مشهد

 *خراسان: مشهدی ها سال 95 با افزایش بیش از دو برابری تعداد روزهای هوای ناسالم برای گروه های حساس، تنها 25 روز هوای پاک تنفس کرده اند. بر اساس آمار مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری مشهد که در طول سال گذشته از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا جمع آوری و ثبت شده است، شهروندان در سال 95 در مجموع 25 روز هوای پاک، 249 روز هوای سالم ،88 روز هوای ناسالم برای گروههای حساس و 4 روز ناسالم برای تمامی گروهها را تجربه کرده اند.

 

مشکل چک های برگشتی پدیده حل شد

*خراسان: معاون اقتصادی وزیرکشور گفت:موضوع چک‌های برگشتی شرکت پدیده که مانع اصلی پرداخت تسهیلات پنج هزارمیلیارد ریالی به پدیده بود، با دستور مقام قضایی رفع و پرداخت تسهیلات به پدیده بلامانع شد.

هر دولتی که آمد رکورد وابستگی به نفت را ارتقا داد

*شهرآرا: تحلیل خوش‌چهره از اقتصاد چهار دولت قبل، با تابلوهای سیاسی متفاوت؛ هر دولتی که آمد رکورد وابستگی به نفت را ارتقا داد

 

تمدید «مشهد دوست‌داشتنی» تا پایان ماه رمضان

*شهرآرا: نمایشگاه «مشهد دوست‌داشتنی» که برای نخستین‌بار در دهۀ فجر سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت، به‌دلیل استقبال کم‌نظیر شهروندان و زائران بارگاه منور رضوی در فاز جدید خود در نوروز٩۶ نیز میزبان علاقه‌مندان بود و حالا به گفتۀ مسئولان، قرار است این شهرک نمایشگاهی تا پایان ماه مبارک رمضان نیز پذیرای مردم باشد. 

انتهای پیام/