به گزارش صبح توس؛ موسی شربتدار، دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری در نشست خبری کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری که در محل ساختمان شورای شهر صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: این کنفرانس اولین کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین المللی است.

 

دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری یادآور ضمن اشاره به این مطلب که هزینه شرکت در این کنفرانس برای هر نفر 300 هزارتومان به صورت آزاد و برای دانشجویان 200 هزار تومان است، افزود: تاکنون 420 نفر برای شرکت در این کنفرانس ثبت نام کرده‌اند.

 

وی بیان کرد: 235 مقاله دریافت شده است که از این تعداد 96 مقاله رد و 139 مقاله پذیرش شد که از این تعداد 42 مقاله در سالن‌های مختلف سخنرانی می‌شوند.

 

شربتدار برگزاری این کنفرانس را نقطه عطفی برای مشهد، و فرهنگ، هنر و برنامه ریزی را محور این کنفرانس خواند و تصریح کرد: مذاکراتی با سازمان همیاری شهرداری‌ها و نظام مهندسی انجام شده است که بر اساس آن امتیازاتی را برای کارکنان شرکت کننده در این کنفرانس دیده شود.

 

 دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری با اشاره به این نکته که عراق، ترکیه و پاکستان از جمله کشورهای حاضر در این کنفرانس خواهند بود، ادامه داد: کارگاه علمی شهر هوشمند با همکاری انیستیتو بین المللی مترو پلیس در این کنفرانس برگزار می‌شود که برای آن گواهینامه داده خواهد شد.

 

وی با بیان این مطلب که در روزهای برگزاری کنفرانس نیز تور بازدید از موزه حرم مطهر نیز در دستور کار قرار گرفته است، یادآور شد: چنانچه کنفرانس هدفمند باشد مطمئنا خروجی دارد و هزینه‌ها به شدت کاهش می‌یابد.

 

انتهای پیام/