محمد دانشورثانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس،  از پایان لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان در بردسکن خبر داد و اظهار داشت: اولین دوره لیگ نوجوانان و جوانان فوتسال شهرستان بردسکن با حضور ۱۰ تیم در رده نوجوانان و هشت تیم در رده جوانان از بهمن ماه 95 شروع و در فروردین‌ماه جاری با موفقیت به اتمام رسید.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن ضمن تشکر از همکاری کمیته فوتسال استان و کلیه سرپرستان، مربیان و داوران، گفت: در این مسابقات، نوجوانان تیم نقاب به مقام قهرمانی و تیم‌های کانون بسیج ورزشکاران و پایگاه شهید قدرتی به مقامهای دوم و سوم رسیدند.

 

وی با بیان اینکه در ردۀ سنی جوانان هم تیم کانون بسیج ورزشکاران به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های امام رضا و فجر به ترتیب دوم و سوم شدند از برگزاری کارگاه دانش‌افزایی فوتسال در شهرستان خبر داد و بیان کرد: مراسم اختتامیه لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان هم دراویل اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

دانشورثانی بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوبی که در بردسکن داریم برگزاری چنین کارگاهی ضرورت داشت. 

 

وی با اشاره به این‌که کارگاه دانش‌افزایی فوتسال برای آقایان و بانوان و همراه با ارائۀ گواهی آموزشی از هیات فوتسال استان برگزار می‌شود، ابراز کرد: با توجه به برنامه‌‌ریزی و هماهنگی قبلی مجید مرتضایی، مدرس رسمی فدراسیون و AFC جهت تدریس به بردسکن دعوت شده است.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن آموزش انواع دفاع منطقه‌ای، اهداف و وظایف، فرار از پرس و بررسی نکات قبل، حین و بعد از مسابقه را اهم مباحث آموزشی کارگاه عنوان کرد و افزود: از سایر شهرستان‌های همجوار هم می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند و هدف ما ارتقاء توانایی و دانش مربیان و علاقه‌مندان به این ورزش است.

 

دانشور ثانی زمان برگزاری این کارگاه را هفتم و هشتم اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد.

انتهای پیام/