عبدالمجید شیخی در گفتوگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: پوشش افتتاح طرح‌های ناقص و یا دوباره دولت در صدا و سیما یک حرکت تبلیغاتی و غیر قانونی است و ادامه این روند شائبه‌های زیادی را در آستانه انتخابات بوجود می‌آورد.

 

وی افزود: دولت طرحهایی را افتتاح می‌کند که تاقبل از این قدم در محوطه این پروژه‌ها نگذاشته و یا این‌که با بدنه اجرایی ارتباطی نداشته است، بنابراین طرح‌هایی مانند پروژه‌های دفاعی را به بهره برداری می‌رساند تا ضعف مدیریتی خود را پوشش دهد و در این مسیر صدا و سیما نیز همقدم دولت شده است.

 

شیخی برخی طرح‌های بهره برداری شده دولت را مربوط به شش ماه گذشته دانست و بیان داشت: کارخانه فولاد دزفول دو هفته قبل توسط معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد و این در حالی است که این کارخانه شش ماه قبل آغاز به کار کرده  و همه این هزینه‌ها استفاده نادرست از بیت المال در مسیر تبلیغات زود هنگام انتخاباتی را رقم می زند.

 

این تحلیلگر مسائل اقتصادی،  بیان داشت: مردم انتظار رعایت عدالت از سوی صدا و سیما را دارند و رسانه ملی باید در زمان اعلام شده فضایی یکسان برای نامزدهای تائید شده انتخابات فراهم کند تا از شائبه‌های بوجود آمده جلوگیری شود.

 

وی خطاب به شورای نگهبان تاکید کرد: شورای نگهبان مراقب تبلیغات زود هنگام کاندیدهای ریاست جمهوری و حرکات تبلیغاتی دولت در آستانه انتخابات باشد.

 

انتهای پیام/