بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 29 فروردین ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

افزایش فروش نفت خام شق‌القمر نیست

مشهد - نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اصل این موضوع که صادرات و فروش نفت خام افزایش یابد امری معقول و مقبول است ولی نباید با افتخار نسبت به آن صحبت کرد؛ به طور کلی افزایش فروش نقت خام شق‌القمر نیست.

 

 

نظام بانکداری اسلامی باید از ربا پاک شود

مشهد - یک نماینده مجلس بر پاک کردن نظام بانکداری از ربا تاکید کرد و گفت: برای تحقق این مهم قرآن راهکارهایی ارائه کرده است.

 

 

نسخه پیچی برای داروخانه های جعلی

*خراسان: در پی گزارش «خراسان رضوی» درباره فعالیت برخی فروشگاه های لوازم آرایشی  و بهداشتی با عنوان «صیدلیه» که برگردان عربی کلمه «داروخانه» است و فروش غیرمجاز دارو به بیماران عرب زبان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همراهی تعزیرات حکومتی استان و اداره اماکن، با چهار فروشگاه لوازم آرایشی وبهداشتی که در اطراف مناطق توریستی شهر نسخه پیچی می کردند، برخورد و آن ها را اعمال قانون کرد.

 

نامه کد خدایی به سیف برای رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین​​​​​​​

 *خراسان: همزمان با مسدود ماندن پنج ماهه سپرده های سپرده گذاران کاسپین در این موسسه، مجلس خبرگان نیز برای پیگیری حقوق مردم وارد عمل شد.به گزارش تسنیم، جمعی از سپرده گذاران کاسپین در طوماری مشکلات خود را به آیت ا... جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری ارائه داده و از ایشان درخواست کرده اند که برای حل مشکلات سپرده گذاران و رفع مشکل مسدود شدن حساب شان مساعدت کنند.

 

برنج های تقلبی در سایه برند های معتبر​​​​​​​

*خراسان: گران‌فروشی همیشه این نیست که کالا باقیمت بالاتر از نرخ واقعی در بازار به فروش برسد، گاهی این گران‌فروشی رنگ عوض می‌کند و افراد متقلب با فروش محصولات بی‌کیفیت در برخی بسته بندی های معتبر ، کلاه بر سر مصرف‌کنندگان می‌گذارند و سود بیشتری به جیب می زنند.

شهرداران دنیای اسلام در مشهد​​​​​​​

*شهرآرا: اردیبهشت بین‌المللی پایتخت فرهنگی جهان اسلام در راه است؛ شهرداران دنیای اسلام در مشهد

 

اصلی‌ترین انگیزه، آشنایی با تاریخ مشهد​​​​​​​

*شهرآرا: هرچند هنوز شهرک تاریخی مشهد دوست‌داشتنی میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به تاریخ و هویت مشهد است و تا پایان فروردین‌‌ماه نیز دایر خواهد بود، برای غنا‌بخشی به محتویات این نمایشگاه و همچنین استفاده از نظرات مردمی و نخبگانی و مسئولان، در طول برگزاری آن، در قالب نظرسنجی، ارزیابی و تحلیل انجام شده است.

انتهای پیام/