بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 28 فروردین ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

 

تحویل منازل مسکونی سیل‌زدگان تایباد و خواف تا اوایل تابستان

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از تحویل منازل مسکونی سیل‌زدگان تایباد و خواف تا اوایل تابستان 96 خبر داد.

 

 

نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام در مشهد برگزار خواهد شد

نخستین اجلاسیه شهرداران جهان اسلام در مشهد پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال جاری و با حضور علی اکبر ولایتی برگزار خواهد شد.

 

 

تعیین تکلیف معادن حریم توس​​​​​​​

*خراسان: معاون دادستان  و سخنگوی شورای حفظ حقوق بیت المال در امور منابع طبیعی و اراضی ملی، بااشاره به تشکیل کمیته نجات توس  از تعیین تکلیف  معادن حریم توس خبرداد و گفت: درجلسه کمیته شناسایی شورای حفظ حقوق بیت المال، مصوب شد به ادارات مرتبط با موضوع و مشکلات توس 3 ماه فرصت داده شود.

 

تعیین زمان دریافت مبلغ کنسرسیوم پدیده در اختیار این شرکت نیست​​​​​​​

 *خراسان: عضو هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیزبا اعلام این خبردر پاسخ به این سوال که مبلغ کنسرسیوم چه زمان پرداخت می شود؟ گفت: با وجود پیگیری های مکرر و مکاتبات مستمر در ماه های اخیر، تعیین زمان برای دریافت مبلغ کنسرسیوم خارج از اختیارات این شرکت است، اما در سال گذشته اقدامات جدی در زمینه های بعدی از سوی شرکت انجام شده و در حال پیگیری است و به محض رفع موانع قانونی، مبلغ ان شاءا... واریز خواهد شد.

 

افتتاح سومین زائرسرای ارزان قیمت در هفته آینده​​​​​​​

*خراسان: مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) از افتتاح زائرسرای ولایت 2 متعلق به مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور به عنوان سومین زائرسرای ارزان قیمت طی هفته آینده خبر داد.

خدمات دندان‌پزشکی از ریشه خراب است​​​​​​​

*شهرآرا: هزینه‌های سرسام‌آور درمان و ترمیم دندان‌ اغلب افراد را از این خدمات محروم کرده است؛ خدمات دندان‌پزشکی از ریشه خراب است

 

دیروز داروگر امروز جهان​​​​​​​

*شهرآرا: اظهارات ضد و نقیض درباره تعطیلی تولیدکنندگان قدیمی ادامه دارد؛ دیروز داروگر امروز جهان ؛ مرگ تدریجی برندهای داخلی

انتهای پیام/