بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 27 فروردین ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

 

 

قول‌های 100 روزه‌ای که پس از 1400 روز محقق نشد

عضو سابق کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: قول‌های 100 روزه دولت پس از 1400 روز محقق نشد و می‌گوید ما چنین قولی به مردم نداده‌ایم.

 

 

اشتغال در پی رونق تولید ایجاد می‌شود/ لزوم تقویت بخش خصوصی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مجلس نهم گفت: نیاز مبرم امروز کشور در حوزه اقتصاد رونق بخشی به حوزه های مختلف تولید است.

 

 

ساز ساخت و ساز همچنان ناکوک

*خراسان: ساخت و ساز یا همان ساختمان سازی صنعتی دو وجهی است از این نظر که رونق آن توامان دو نیاز اساسی جامعه را تأمین می کند؛ نیاز به مسکن و نیاز به اشتغال. اما روزگار سیاه این روزهای این صنعت در کنار سایه سنگین رکود حاکم بر بازار مسکن دست کم از سال 92 تا امروز،گریبان این بخش را رها نمی‌کند حتی اعداد و ارقام اشتغال را به بازی گرفته و نرخ بیکاری را افزایش داده است .

 

دخل و خرج روستاییان با هم نمی خواند​​​​​​​

 *خراسان: بررسی «نتایج آمارگیری از هزینه و درآمد خانوارهای روستایی طی سال94» نشان دهنده فاصله 20.5 میلیون ریالی بین درآمد و هزینه خانوارهای روستایی استان است. به عبارت دیگر خانوارهای روستایی استان در سال  94 حدود 20.5 میلیون ریال کسری درآمد داشته اند.

 

مثلث نجات برای احیای توس​​​​​​​

*خراسان: معاون دادستان مشهد از بررسی مشکلات  منطقه تاریخی توس در دستور کار شورای حفظ حقوق بیت المال استان خبرداد.

اختلاس‌ها کمر اقتصاد کشور را می‌شکند​​​​​​​

*شهرآرا:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمرکز حساب‌های دولتی در بانک مرکزی یکی از ظرفیت‌های شفاف‌سازی است گفت: «اختلاس‌ها کمر اقتصاد کشور را می‌شکند.».

 

فقط١٠درصد پیشرفت در یک سال و نیم!​​​​​​​

*شهرآرا: تکرار بهانۀ نداشتن ‌اعتبار برای احداث باغ‌موزۀ دفاع مقدس؛ فقط١٠درصد پیشرفت در یک سال و نیم!

انتهای پیام/