بسته خبری «صبح توس»، مهم ترین اخبار و عناوین روزنامه های امروز 26 فروردین ماه و اخبار روز گذشته مشهد و خراسان رضوی را در ادامه بخوانید:

 

 

 

چهره‌ها به‌جان هم افتاده و فضا برای مردم غبارآلود و دلهره‌آور شده است

امام جمعه مشهد گفت: کانال‌هایی که در شبکه مجازی با دروغ و افترا چهره‌ها را به جان یکدیگر می‌اندازند فضای آزاد را برای مردم غبارآلود و دلهره‌آور کرده است.

 

 

 

ارتش در سال حمایت از تولید و اشتغال از چهار طرح تحقیقاتی و تولیدی بهره برداری خواهد کرد

فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال سعی داریم 4 طرح بزرگ تحقیقاتی و تولیدی در حوزه تجهیزات زرهی علاوه بر خدمات رفاهی به بهره‌برداری برسانیم.

 

 

تیغ تقلب بر اعتبارفرش ایرانی

*خراسان: کارشناس مسئول اداره بازرسی سازمان صنعت و معدن استان در مورد تخلف برخی واحد های تولیدی هم می گوید: همچنین گاهی مشاهده می شود برخی واحدهای تولیدی که از نظر کیفیت در سطوح پایین تری از دیگر رقبای خود قرار دارند، فرش های تولیدی خود را بدون نصب شناسنامه فرش به واحد های صنفی می فروشند که این اقدام نه تنها خلاف قانون است بلکه باعث شیوع تقلب در سطح عرضه هم می شود.

 

افتتاح 15 پروژه صنعتی همزمان با سفرآینده رئیس جمهور به استان

 *خراسان: استاندار با تایید خبر سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به خراسان رضوی گفت :در سفر سال گذشته دکتر روحانی فرصت بهره برداری از تعداد دیگری از پروژه های عمرانی و قابل افتتاح در استان به وجود نیامد که در صورت نهایی شدن این سفر این طرح ها به افتتاح خواهد رسید.

 

تایید صلاحیت ۹۷ درصد داوطلبان شوراها در هیئت های اجرایی استان

*خراسان: رئیس ستاد انتخابات استان از تایید صلاحیت 97 درصد داوطلبان شوراهای اسلامی در هیئت های اجرایی استان خبر داد وگفت: از مجموع 19 هزار و 658 نفر ثبت نام شده 18 هزار و 551 نفر تایید و 599 نفر با ادله قطعیه رد صلاحیت شدند.

اختیار قانونی برای قلع بناهای فاقد استحکام​​​​​​​

*شهرآرا: معاون دادستان مشهد گفت: «براساس قانون، درصورت بی‌توجهی مالکان ساختمان‌های فاقدایمنی به تذکرات و اخطاریه‌های شهرسازی، شهرداری می‌تواند نسبت به قلع بناهای بدون استحکام و خطرناک اقدام
کند.»

 

شکاف عمیق درآمدی در دهک‌های خراسانی​​​​​​​

*شهرآرا: نحوه هزینه‌کرد دهک‌های مختلف نشان می‌دهد، نگاه صرف اقتصادی به مشهد توزیع درآمدها را نا متناسب کرده است ؛ شکاف عمیق درآمدی در دهک‌های خراسانی

انتهای پیام/