به گزارش صبح توس؛به نقل از ندای گناباد، امام جمعه گناباد در خطبه های نمازجمعه گناباد با تبریک فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش جمهوری اسلامی همواره حافظ امنیت و در خدمت مردم بوده اند به گونه ای که در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، ارتشیان بر خلاف درخواست شاه حاضر نبودند اقدام به کشتار مردم کنند.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ارتش جمهوری اسلامی در کنار سپاه پاسداران، بسیج و نیروی انتظامی از استقلال، تمامیت ارضی و امنیت کشور دفاع کردند و از این روز ارتش از ارکان مهم امنیت و اقتدار کشور به شمار می آید.

وی درخصوص انتخابات 29 اردیبهشت ماه خاطرنشان کرد:همه کاندیداها و طرفدارانشان اقداماتشان در فرآیند انتخابات در راستای منافع و مصالح نظام اسلامی، همبستگی ملی و پرهیز از دوقطبی کردن جامعه که خواسته دشمنان اسلام و ایران است، اقدام کنند.

صادقی افزود: بر اساس شواهد موجود استکبار جهانی و هم پیمانانشان در حال برنامه ریزی برای فتنه ای بدتر از فتنه 88 هستند و متاسفانه برخی افراد ریاست طلب داخلی با عبور از خطوط قرمز نظام، زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم می کنند.

وی با بیان اینکه ملت آگاه ایران با رصد مسائل انتخابات با هیچکس پیمان برادری نبسته اند، تصریح کرد: اگر شخص یا جریانی از هر جناح و حزب سیاسی برخلاف نظر رهبری و یا مصالح کشور حرکت کنند، سرنوشتی جز سرنوشت بنی صدر ندارد و به دست خود مردم به زباله دان تاریخ انداخته می شود.

انتخابات نباید توجه مسئولان را از پرداختن به رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال باز دارد

امام جمعه گناباد به عدم تحت الشعاع قرارگرفتن تحقق شعار به دلیل انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هیچ مسئله ای حتی انتخابات نباید توجه مسئولان را از پرداختن به رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال باز دارد چراکه مشکل اصلی کشور رکود و بیکاری است و هنگامی که رونق اقتصادی صورت می گیرد که از موانع تولید مانند واردات بی رویه جلوگیری و متقابلا از تولیدکنندگان حمایت شود و مردم نیز از تولیدات داخلی را به عنوان یک امر واجب رعایت کنند.

صادقی به پیروزی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در مبارزه با تروریست ها اشاره و اذعان کرد: حمله موشکی آمریکا به سوریه علی رغم بزرگنمایی های صورت گرفته شده توسط آمریکا نتایج جزئی در پی داشت.

وی با بیان اینکه برکناری و یا تضعیف بشار اسد و تامین امنیت اسرائیل یکی از اهداف حمله موشکی آمریکا به سوریه بود، تصریح کرد: سوریه تنها کشور عربی است که در مقابل اسرائیل ایستاده است و به دلیل اینکه منافع آمریکا و اسرائیل در تداوم جنگ و کشتار مسلمانان است، آمریکا در راستای حمایت از تروریست ها اقدام به حمله موشکی به سوریه کرد و امید است با بیداری جهان اسلام، توطئه توطئه گران با شکست مواجه شود.

انتهای پیام/