به گزارش صبح توس؛ به نقل از خبرنگار تابان تربت، سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی ظهر امروز در جمع معتکفین مسجد جامع تربت حیدریه اظهارکرد: دشمنان صدراسلام انحراف در غدیر را به وجود آوردند و حادثه عاشورا را رقم زدند و امروز هم اگر انحرافی در انقلاب اسلامی ایجاد شود، عاشورای دیگری برای مردم رقم خواهد خورد.

وی تصریح کرد: وجود عناصر دشمن در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام، با حربه فریب و تزویر انحرافی آسیب پذیر و غیر قابل جبران در انقلاب اسلامی ایجاد خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه، بستر سازی حکومت امام زمان(عج) را مستلزم آمادگی اجتماعی و سیستمی جامعه اسلامی دانست و افزود: آمادگی سیستمی به منزله ایجاد جامعه اسلامی و در ادامه دولت اسلامی است که با انتخاب مدیرانی انقلابی، مومن و کارآمد در راس امور تحقق می یابد.

گرایلی اذعان کرد: امروز همه دشمنان اسلام در یک جبهه متحد در برابر انقلاب اسلامی ایران صف آرایی کردند و هرگونه تلاش و مجاهدت برای زمین گیر کردن دشمن در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به نوعی عبادت و تقرب الهی است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین عرصه های مبارزه با دشمن، میدان اقتصادی است که لازمه آن رونق در بخش تولید و اشتغال می باشد، تا ضمن ارتقای سطح رفاه و معیشت مردم، بیکاری که از عوامل اصلی آسیب های اجتماعی به شمار می رود از جامعه فاصله بگیرد.

فرمانده سپاه تربت حیدریه، ترویج سبک زندگی اسلامی را از دیگر ضروریات جامعه برشمرد و گفت: باید برگزاری رقابت بین خانواده ها برای مارک و کالاهای خارجی از بین برود، نقش خانواده ها در تبیین و گسترش فرهنگ تولیدات داخلی برای رونق بخشیدن به تولید بسیار حائز اهمیت است.

گرایلی در بخشی دیگر از سخنان خود به سیاست امروز نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: تفکر انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و در قلب آمریکا، اروپا و کشورهای آفریقایی نفوذ کرده و همه جنبش های آزادی بخش جهان را برای مبارزه با سلطه گران آماده کرده است.

وی اظهار داشت: روزی برای تشکیل و استقرار نظام اسلامی شهدای این کشور را از کوچه و خیابانها و بعد از میدان مبارزه جنگ تحمیلی می آوردند و امروز به برکت انقلاب،  شهدای اسلام را از کنار مرزهای اسرائیل به کشور باز می گردانند و این بیانگر فراگیر شدن نور انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/