امین اسدی در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از تمامی توان خود برای حمایت از کاندیدای نهایی این جبهه که یکی از ۵ نفر انتخاب شده در دومین مجمع ملی است، به صورت تمام قد حمایت و جانبداری می‌کند.

 

وی تصریح کرد: امروز پس از انتشار برخی از اخبار در فضای مجازی شاهد پیام هایی از هر سمتی بودم که اعلام می‌کردند جبهه مردمی نیروهای انقلاب به فروپاشی نزدیک شده است.

 

عضو کمیته جوانان جمنا در ادامه افزود: همه اینها ناشی از پایین بودن سطح تحلیل افرادی است که از هر حربه ای برای ضربه زدن به جمنا از ابتدای تاسیس دریغ نکردند و این سخنانشان شبیه به لطیفه است.

 

اسدی با اشاره به اعلام کاندیدای نهایی این جبهه در چند روز آینده افزود: جمنا از تمامی توان خود از کاندیدای نهایی جبهه که یکی از ۵ نفر انتخاب شده در دومین مجمع ملی است تمام قد حمایت میکند تا دولتی کارآمد و بانشاط جایگزین دولتی فرسوده شود.

 

وی افزود: تابش آفتاب وحدت آنقدر برای یک عده ناخوشایند بوده که هنوز بر طبل عدم وحدت بین نیروهای انقلاب میکوبند و می خواهند کینه خود را تخلیه کنید اما بدانند طلوع خورشید چه  بخواهید یا نخواهید اتفاق میافتد.

 

انتهای پیام/