به گزارش صبح توس؛  حسین بادامکی با اشاره به این مطلب که  تیم پرسپولیس توانسته با برنامه به میدان برود و با حمایت تماشاگران خود امسال می‌تواند مزد تلاش‌های خود را به دست آورد، گفت: چنانچه روند پیروزیهای تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز ادامه پیدا کند این تیم میتواند تا مراحل پایانی صعود کند.


وی بیان کرد: تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با توجه به امکاناتی که در مقایسه با دیگر تیم های آسیایی دارند، عملکرد قابل قبولی ارائه کردهاند. 

 


بادامکی درباره تیم سیاه جامگان مشهد نیز افزود: حضور اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی وضعیت این تیم را تغییر داده و اکنون بازیکنان با انگیزه بیشتر در میدان حاضر میشوند. 

 


وی با اشاره به این‌که با حمایت تماشاگران در بازیهای آتی میتوانیم در لیگ برتر باقی بمانیم و امتیازهای خوبی را به دست آوریم، اضافه کرد:  فوتبال یک بازی غیر قابل پیش بینی است ولی به نظر من سیاه جامگان میتواند از لغزش تیم صبا در بازیهای آتی استفاده کند و در لیگ برتر ماندگار شود. 


لازم به ذکر است؛ تیم فوتبال پرسپولیس هم اکنون با 59 امتیاز در رده نخست و تیم سیاه جامگان مشهد با 23 امتیاز در رده پانزدهم لیگ برتر قرار دارد.


منبع: ایرنا

انتهای پیام/